ВОЄННИЙ СТАН

Комплексне об’єктове тренування.

24 жовтня 2018 року в адміністративному будинку Бурштинської міської ради спільно з Галицьким районним відділом управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області було проведено комплексне об’єктове тренування.

За легендою  об’єктове навчання складалося з двох частин: «Загроза терористичного акту» та «Пожежа».

О 11:40 керівником тренування на другому поверсі було встановлено макет вибухового пристрою. Даний макет було виявлено о 11.48, про що  одразу було сповіщено керівника тренувань.

О 14:10 спрацюванням димової машини, яку для імітації задимлення надав Галицький РВ У ДСНС в області, в приміщенні бухгалтерії міської ради було розпочате тренування з дій органів управління, працюючого персоналу у разі виникнення пожежі. Керівник тренування оповістив пожежну та медичну служби про надзвичайну ситуацію, а головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту провів евакуаційні заходи. Особовий склад Державного пожежно-рятувального поста м. Бурштин на чолі з начальником, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Ігорем Маслієм та бригада швидкої допомоги прибули вчасно і діяли відповідно до плану. Керівник тренування  перший заступник міського голови Володимир Гулик щиро подякував усім учасникам тренування за оперативність та чіткість дій.

 

Попередній Президент підписав Указ «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено