Коли Україні загрожує небезпека – варто йти до війська

Коли Україні загрожує небезпека – варто йти до війська

news-imageНе зважаючи на те, що Івано-Франківщина славиться героїчним історичним минулим, споконвічною боротьбою за здобуття незалежності та прагнення цілісності українських земель, виконання планового завдання по набору добровольців служити за контрактом у ЗС України відбувається не найвищому рівні.

Задля популяризації військової служби за контрактом військовий комісар Рожнятівського районного військового комісаріату підполковник Олександ Жилак поспілкувався у телефонному режимі зі солдатом із Рожнятівщини, який виявив бажання служити в ЗСУ, Олександром Кушицьким.

За словами Олександра, сумнівів щодо правильності свого вчинку у хлопця не було від першого дня служби.

«Я прийшов за покликом серця, бо – патріот своєї держави, серце болить за її майбутнє, – зізнався Олександр. – Серед товаришів, які проходять навчання у центрах, є й такі, хто прийшов через те, що не було роботи, а за службу в армії платять хорошу зарплатню».

Олександр також розповів про своє навчання, зокрема, «курс молодого бійця», вибір спеціальності, побутові умови та майбутню службу в частині.

Майбутнім контрактникам, які вагаються щодо вибору, хлопець порадив: «Якщо людина відчуває себе патріотом свого краю, своєї країни, то у неї має бути вибір один – у час загрози стати на її захист. Не варто боятися, треба прагнути змін на краще у власному домі та власній державі».
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.04.2016 року

Попередній Урядом визначено процедуру проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено