ВОЄННИЙ СТАН

Колективний договір сприяє високопродуктивній діяльності підприємства

Колективний договір сприяє високопродуктивній діяльності підприємства

Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Колективним договором установлюються всі можливі за даних соціально-економічних умов соціальні пільги, гарантії, компенсації та регулюються соціально-економічні та трудові відносини між трудовим колективом і роботодавцем.

В колективному договорі встановлюються взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, зокрема:

– зміни в організації виробництва і праці;

– забезпечення продуктивної зайнятості;

– режим роботи, тривалість робочого часу і відпочинку;

– нормування і оплата праці;

– умови і охорона праці;

– встановлення гарантій, компенсацій, пільг;

– забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, організація оздоровлення і відпочинку працівників;

– гарантії діяльності профспілкової або інших представницьких організацій.

Колективний договір, сприяє стабільності, високопродуктивній діяльності підприємства, створенню надійної основи для соціального захисту працівників, уникненню трудових конфліктів, укладається як в інтересах найманих працівників так і в інтересах роботодавця.

Керівникам підприємств, установ та організацій, які ще не уклали колективний договір або в яких закінчився термін дії необхідно укласти та здійснити їх повідомну реєстрацію в відділі соціального захисту населення міської ради.

Підставою для внесення змін до колективного договору у 2019 році є:

-встановлення з 1 січня 2019 нового розміру мінімальної заробітної плати;

-затвердження графіку відпусток на 2019 рік;

-внесення в колективний договір пункту стосовно забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків відповідно до норм ст.18 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»;

-у разі підтвердження за результатами атестації за умовами праці пільг та компенсацій внести у розділ «Охорона праці» розміри пільг та компенсацій;

Провести повідомну реєстрацію колективного договору та отримати інформацію стосовно питань по колективних договорах можна в відділі соціального захисту населення міської ради за адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, 1поверх, кабінет №4, тел. 44-600.

 

Попередній 15 квітня – День екологічних знань

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено