Керівництвo oблдержадміністрації ознайомилося із ходом проведення реконструкції на Бурштинській ТЕС

Керівництвo oблдержадміністрації ознайомилося із ходом проведення реконструкції на Бурштинській ТЕС

news-image
За дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука заступники голови ОДА Марія Савка і Ярослав Паранюк побували на підприємстві ДТЕК Бурштинська ТЕС, де триває реконструкція 10-го енергоблоку.

Під час поїздки посадовці оглянули обсяги ремонтних робіт, які проводяться на ТЕС, а також взяли участь у роботі виїзної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яка відбулася під головуванням депутата облради Андрія Левковича у Галицькому районі. Участь у її роботі зв’яли заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники району, експерти Національної академії наук України, науковці-екологи, сільські голови.

У рамках засідання обговорювалися питання, пов’язані із екологічною ситуацією на ДТЕК Бурштинська ТЕС. Зокрема, йшлося про дотримання контролю якості атмосферного повітря у зоні впливу підприємства, зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин, сплату екологічного податку, реалізацію підприємством соціальних та інвестиційних проектів у районі та області.

Варто додати, що на сьогодні на Бурштинської ТЕС вже проведено реконструкцію на двох енергоблоках. Наразі тривають завершальні роботи щодо заміни ще одного блоку. Все це, у підсумку, дасть змогу зменшити концентрацію пилу в повітрі у кілька десятків разів і забезпечити їх кількість відповідно до європейських стандартів.

На завершення заходу було домовлено провести засідання «круглого» столу за участю фахівців у сфері екології задля вирішення проблемних питань щодо мінімізації викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 10.08.2017 року

Попередній Восени українцям видаватимуть ID-паспорти з електронним цифровим підписом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено