ВОЄННИЙ СТАН

Керівництво міської ради привітали адміністраторів ЦНАП зі святом

Керівництво міської ради привітали адміністраторів ЦНАП зі святом

ЦНАП працює над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання, переведенням окремих послуг в електронний формат. Загалом ЦНАП вдосконалює свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства та створює позитивний імідж міської влади. Адже, основне завдання – надання якісних адміністративних послуг та допомога громадянам у тому, з чим вони звертаються.

Сьогодні привітати колектив ЦНАПу прийшли заступник міського голови Володимир Чуйко, керуюча справами виконкому міської ради Надія Кицела, депутат міської ради Марія Козар, де вручили іменні грамоти адміністраторам ЦНАПу.

Керівник “Центру надання адміністративних послуг” Світлана Видай, звертаючись до присутніх, наголосила, що з кожним днем робота все вдосконалюється, щодня працівники зустрічають відвідувачів з усмішкою на обличчі. Постійно збільшується кількість відвідувачів. Видай Світлана подякувала колективу за роботу, адже завдяки спільній роботі ЦНАП повинен стати одним з кращих. Також вона подякувала керівництву міської ради за підтримку і розуміння.

 

Попередній Податки – не просто буденна частина життя, а вклад в сьогодення і якісне майбутнє.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено