Керівництво міської ради провело зустріч із переселенцями

Керівництво міської ради провело зустріч із переселенцями

10 липня 2015 під головуванням заступника міського голови М. Козар та за участю представників соціального захисту міської ради, голови ГО “Жінки для майбутнього” І. Максимової, голови ГО “Українці Донбасу і Криму” Л. Пантелюк, тимчасово переміщених осіб, які проживають у м. Бурштин відбулося засідання, на якому обговорили питання співпраці влади, громадських організацій та переселенців.

Зокрема, С. Любінець, завідувач сектору соціального обслуговування відділу соціального захисту міської ради зазначила, що на сьогоднішній день у м. Бурштин на обліку перебуває 35 тимчасово переміщених осіб з Луганської та Донецької області, це 21 сім’я, з них 15 прцездатних, 11 пенсіонерів, 8 дітей (5 шкільного віку).

Голова ГО “Українці Донбасу і Криму” Л. Пантелюк розповіла про досвід роботи організації в плані допомоги переселенцям, учасникам АТО і запропонувала створити у м. Бурштині осередок громадської організації, об’єднати між собою усіх переселенців, які проживають в місті і спільно вирішувати проблеми, які складаються.

Спеціаліст відділу у справах молоді і спорту О. Дейсак наголосила присутнім, які існують можливості літнього оздоровлення для дітей пльгових категорій, включаючи і дітей тичасово переміщених осіб.

Незабаром, планується провести ще одну зустріч з  усіма тимчасово переміщеними особами, які проживають у Бурштині, на якій потрібно буде визначити відповідальну контактну  особу майбутнього Бурштинського осередку ГО  “Українці Донбасу і Криму”, сформувати дорожню карту дій, спрямованих на вирішення найнагальніших проблем, які склалися у переміщених осіб на сьогоднішній день.

Організаційний відділ

Опубліковано: 10.07.2015

Попередній Учасникам АТО виконком міської ради надав пільги

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено