Із 1 липня пенсії переселенцям виплачуватимуть в «Ощадбанку»

Із 1 липня пенсії переселенцям виплачуватимуть в «Ощадбанку»

news-imageВсі внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Івано-Франківської області, з 1 липня 2016 року будуть отримувати пенсії виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАТ «Державний ощадний банк України», повідомили в головному управлінні Пенсійного фонду України в області.

Докладніше про це розповідає начальник головного управління  Надія Павлюк.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 14.03.2016 № 167, починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій всім внутрішньо переміщеним особам здійснюватиметься виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАТ «Державний ощадний банк України».

На сьогодні в області залишилося 50 внутрішньо переміщених осіб ( з них 30 в м. Івано-Франківську), які наразі не обслуговуються в ПАТ «Державний ощадний банк України». Саме їм треба терміново звернутися у зазначену банківську установу для відкриття поточного рахунку та повідомити органи Пенсійного фонду реквізити відкритого пенсійного рахунку.

Тим внутрішньо переміщеним особам, які вже обслуговуються в установах Ощадбанку, також необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду, де вони перебувають на обліку, з метою складення заяви на виготовлення платіжних карток Ощадбанку. Ці картки одночасно є  пенсійним посвідченням.

При собі треба мати: паспорт, пенсійне посвідчення, ідентифікаційний номер, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фото (6 x 4).

Внутрішньо переміщені особи із особливими потребами можуть зателефонувати в управління Пенсійного фонду, де вони перебувають на обліку, повідомити адресу свого місця перебування і працівники Фонду прийдуть до них самі.

Із 1 липня внутрішньо переміщеним особам, які не звернулися за переведенням пенсії до Ощадбанку та не мають платіжних карток, виплату пенсій буде припинено.

Відновлення виплати пенсії буде здійснено відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 08.06.2016 № 365 за рішенням комісії з питань призначення (поновлення) соціальних виплат. Такі комісії функціонуватимуть при райдержадміністраціях та виконавчих органах міських рад. Рішення вони прийматимуть тільки після визначення фактичного місця проживання внутрішньо переміщеної особи.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 17.06.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено