ВОЄННИЙ СТАН

«Івано-Франківськгаз Збут» повернув клієнтам понад 3,7 млн грн переплат

«Івано-Франківськгаз Збут» повернув клієнтам понад 3,7 млн грн переплат

Станом на 16 вересня 2022 року ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», повернуло побутовим споживачам більше 3,7 мільйона гривень переплат та помилково сплачених коштів за спожитий природний газ, що надійшли на рахунок підприємства впродовж травня-червня поточного року.

Станом на середину вересня компанія задовольнила заяви понад двох тисяч клієнтів, котрі звернулися з проханням на повернення коштів.

«Процес повернення переплат або ж помилково сплачених коштів в компанії – це буденна процедура, яка здійснювалась і раніше. У зв’язку з ситуацією, що склалась у травні-червні, обсяги опрацювання подібних заяв зросли в рази. Проте ми докладаємо максимум зусиль, аби заявники отримали кошти якнайшвидше. На даний час вже повернуто переплати більш як 2100 споживачам. Однак багато заяв відправляються на доопрацювання через відсутність необхідних документів з боку заявника. У такому разі менеджери оперативно інформують клієнта, щоб не затягувати процес повернення коштів», – розповіла  начальниця відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

Уточнити повний перелік документів та скачати бланк заяви на повернення переплати можна на офіційному сайті компанії.

 

Принагідно у ТОВ «Івано-Франківськгаз збут» нагадують, що зміна постачальника газу не знімає зі споживачів боргових зобов’язань та просять клієнтів, які мають заборгованість станом на 01.05.2022 р., розрахуватися  найближчим часом. Станом на 16 вересня заборгованість перед компанією з боку побутових споживачів складає 600 мільйонів гривень.

Довідково: З 1 травня 2022 року побутових клієнтів ТОВ «Івано-Франківсьгаз збут» було автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ГК «Нафтогаз України».

 

Попередній Послуги на Гіді для перевезення небезпечного вантажу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено