IV пленарне засідання: затвердили депутатські комісії, призначили старост, утворили виконком та розпочали процес реорганізації сільських рад

IV пленарне засідання: затвердили депутатські комісії, призначили старост, утворили виконком та розпочали процес реорганізації сільських рад

Сьогодні, 27 листопада відбулося завершальне четверте пленарне засідання першої сесії міської ради восьмого скликання, в ході якого було ухвалено 7 важливих для початку роботи ради та функціонування новоствореної територіальної громади рішень.
Сьогодні участь у роботі пленарного засідання взяв депутат обласної ради Андрій Іваськів та депутат районної ради Андрій Козак.
Розпочалося засідання з утворення постійних депутатських комісій, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій шляхом таємного голосування. Результати:
І. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
1. Очкур Ганна Йосипівна
2. Сенчина Тетяна Миколаївна – голова комісії
3. Василащук Наталія Мирославівна
4. Рик Володимир Любомирович
5. Король Ольга Мирославівна
ІІ. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою
1. Федів Мар’яна Володимирівна – голова комісії
2. Савка Петро Степанович
3. Дулик Ігор Остапович
4. Бублінський Василь Володимирович
5. Ковальчук Петро Іванович
6. Пізь Іван Мирославович
ІІІ. Постійна комісія з питань гуманітарної сфери
1. Козар Марія Степанівна
2. Савчак Зеновій Іванович
3. Оршуляк Марія Володимирівна
4. Харів Ігор Романович – голова комісії
IV. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження та транспорту
1. Бардашевський Ростислав Ярославович
2. Мацьків Володимир Степанович
3. Карвацький Ігор Зенов’ївич
4. Тріщук Олена Миколаївна
5. Савчак Андрій Сергійович – голова комісії
V. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту
1. Драгун Іван Олексійович
2. Федорняк Володимир Теодозійович – голова комісії
3. Симак Дмитро Михайлович
4. Рибчук Богдан Богданович
5. Кобель Олег Юрійович
Також було утворено 10 старостинських округів, призначено старост та затверджено Положення про старосту
села Бурштинської міської територіальної громади. Список призначених старост:
1) Степан Вербовський – у селах Вигівка, Дем′янів Бурштинської територіальної громади;
2) Іван Борис – у селах Коростовичі, Куропатники Бурштинської територіальної громади;
3) Ярослава Николяк – у селах Насташине, Куничі Бурштинської територіальної громади;
4) Андрій Гаврилишин – у селах Озеряни, Слобода Бурштинської територіальної громади
5) Ольга Харів – у селах Старий Мартинів, Різдв′яни Бурштинської територіальної громади;
6) Михайло Кропельницький – у селах Тенетники, Новий Мартинів Бурштинської територіальної громади;
7) Богдан Мазурик – у селі Задністрянське Бурштинської територіальної громади;
8) Ольга Ріжко – у селі Бовшів Бурштинської територіальної громади;
9) Степан Копаниця у селах Сарники, Діброва, Заливки Бурштинської територіальної громади;
10) Любов Кліщ у селі Юнашків Бурштинської територіальної громади;

Не простим було ухвалення рішення по складу виконавчого комітету Бурштинської міської ради, проте, рішення все-таки прийняли. Утворили  виконавчий комітет в кількості 21 особа:

1. Василь Андрієшин – міський голова
2. Роман Іванюк – секретар ради
3. Надія Кицела – керуючий справами
4. Ростислав Стасько – перший заступник міського голови
5. Степан Вербовський (староста Дем′янівського старостинського округу)
6. Ольга Ріжко (староста Бовшівського старостинського округу)
7. Богдан Мазурик (староста Задністрянського старостинського округу)
8. Ольга Харів (староста Старомартинівського старостинського округу)
9. Михайло Кропельницький (староста Тенетниківського старостинського округу)
10. Іван Борис (староста Коростовичівського старостинського округу)
11. Андрій Гаврилишин (староста Озерянського старостинського округу)
12. Степан Копаниця (староста Сарниківського старостинського округу)
13. Любов Кліщ (староста Юнашківського старостинського округу)
14. Ярослава Николяк (староста Насташинського старостинського округу)
15. Андрій Іваськів – депутат обласної ради
16. Андрій Козак – депутат районної ради
17. Мирон Матейко – депутат районної ради
18. Степан Волошин
19. Володимир Василик
20. Володимир Гулик
21. Ростислав Витриховський
Останнім питанням порядку денного був проєкт рішення про початок реорганізації Дем′янівської, Бовшівської, Задністрянської, Старомартинівської, Тенетниківської,Коростовичівської, Озерянської, Сарниківської, Юнашківської, Насташинської сільських рад у зв′язку з приєднанням до Бурштинської міської ради Івано – Франківського району Івано – Франківської області. Зокрема, утворено комісії з реорганізації у кожній сільській раді, до повноважень яких входить здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків у відповідній сільській раді з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження.
Також в ході пленарного засідання міський голова Василь Андрієшин зачитав подання від депутатів щодо створення ще чотирьох фракцій: “ВО Свобода”, “Удар”, “За майбутнє” та “Європейська Солідарність.”
Таким чином, першу сесію восьмого скликання завершено, не прийнятим залишилося рішення щодо заступника міського голови з питань виконавчих органів ради, яке перенесено на наступну сесію.

Попередній На Богородчанщині та Тлумаччині виявлено випадки сказу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено