ВОЄННИЙ СТАН

Історико-краєзнавча конференція «Історична пам’ять міста — справа влади, духовенства і громади»

Історико-краєзнавча конференція «Історична пам’ять міста — справа влади, духовенства і громади»

11 січня 2018 року в Бурштинській гімназії відбулась історико-краєзнавча конференція «Історична пам’ять міста — справа влади, духовенства і громади». Метою конференції стало обговорення результатів роботи учнів-переможців ІІ етапу вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці».

Свої історико-краєзнавчі дослідження представили учні Святослав Сапегін («Пам’ятники і меморіальні дошки – втілення  історії болю і гордості», Бурштинська гімназія, керівник – Наталія Сапегіна), Анна Курдидик («Пам’ятні хрести – знаки  спільної дороги вірян з Богом», Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3, керівник – Роман Матіїв), Володимир Процик («Каплиці – шана і подяка Господу вірних   містян», Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник – Марія Романів).

У роботі конференції взяли  участь заступник міського голови Надія Кицела, начальник відділу освіти і науки Іванна Томин, декан Бурштинського деканату о.Дмитро, старший викладач кафедри педагогіки та психології Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Світлана Сміх, кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Дрогобицький, керівники шкіл і гімназії, учителі історії, образотворчого мистецтва,   християнської етики,  переможці ІІ етапу вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці».

 

У підсумковій частині конференції її учасники зосередились на дискусії про культові споруди міста – складову матеріальної і духовної культури – як тему для обговорення на уроках  історії, християнської етики та образотворчого мистецтва.

На конференції продемонстровано сакральну архітектуру міста в художньому вимірі – виставку учнівських малюнків, темою яких стали культові споруди Бурштина.

На конференції було оголошено про старт третього, фінального етапу міської вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці».

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради
Опубліковано 12.01.2018 року

Попередній В Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України відбулися перші загальні збори в новому році, під час яких було розставлено акценти щодо подальшої роботи

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено