Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області за січень–вересень 2016 року

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області за січень–вересень 2016 року

Головне управління статистики інформує. На 1 жовтня 2016р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 847,1 млн.дол. США.

Найбільш значні обсяги прямих іноземних інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55,1% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (29%). Cеред районів області найбільша частка капіталу нерезидентів залучена в економіку Калуського (3,2%), Рогатинського (3,1%) та Тисменицького (2,7%) районів. Питома вага прямих інвестицій нерезидентів міста Коломиї у загальнообласному обсязі склала 2%, Тлумацького та Долинського районів  – відповідно 1,3% і 1,2%; частка інших  районів не перевищувала 0,8%.

Сукупний обсяг іноземного капіталу на 1 жовтня 2016р. порівняно з обсягом інвестицій на початок року збільшився на 1,3%, в основному, за рахунок курсової різниці. Зростання обсягів прямих інвестицій (на 0,2% – у 2,2 раза) відбулося у містах Івано-Франківську, Яремче, Калуші, Болехові, Рогатинському, Надвірнянському, Снятинському, Калуському, Тлумацькому, Коломийському та Тисменицькому районах. В абсолютному значенні найбільше зростання обсягів прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) відбулось у містах Калуші (на 5,8  млн.дол. США), Івано-Франківську (на 1,7 млн.дол.) та Тисменицькому (на 2,6 млн. дол.) районі. Водночас, у ряді міст та районів спостерігалась динаміка зменшення прямих інвестицій, серед яких найбільше скорочення відбулося у Городенківському районі (на 540,9 млн.дол. США).

На 1 жовтня 2016р. на одну особу в середньому по області припадало 614 дол. США прямих іноземних інвестицій. Максимальне значення за цим показником спостерігалось у місті Калуші – 3634,1 дол., мінімальне – у Снятинському районі – 6,1 дол. США.

У містах Івано-Франківську, Коломиї, Калуші, Болехові, Рожнятів­ському, Тисменицькому, Верховинському, Надвірнянському, Долинському та Галицькому районах найбільший обсяг капіталу закордонні інвестори спрямували у промислові підприємства (від 59% до 100% загального обсягу іноземного капіталу міста (району)). У Коломийському, Тлумацькому, Калуському та Рогатинському районах переважна частка прямих іноземних інвестицій залучена у підприємства сільського, лісового та рибного господарства (71–98%).

У Снятинському районі найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів є підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном (89%), Богородчанському та Городенківському – оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (66% та 71% відповідно), у місті Яремче – з тимчасового розміщування й організації харчування, де зосереджено  48% іноземного капіталу.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 18.11.2016 року

Попередній До Дня працівників сільського господарства

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено