ВОЄННИЙ СТАН

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності м.Івано-Франківська у січні–березні 2017 року

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності м.Івано-Франківська у січні–березні 2017 року

Головне управління статистики інформує. Обсяг залучених з початку інвестування в економіку міста прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 квітня 2017р. становив 465,1 млн.дол. США, що на 1,9% більше порівняно з обсягом інвестицій на початок року.

На 1 квітня 2017р. інвесторами  виступили  45  країн  світу.  Пріоритетне місце в інвестуванні підприємств міста належить 21 країні Європейського Союзу, якими забезпечено 94% обсягу вкладень. Основними з них виступають нерезиденти Кіпру.

Для іноземних інвесторів надалі привабливими залишаються підприємства промисловості, в які спрямовано 324,6 млн.дол. США, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мото­циклів – 102,4 млн.дол., будівельної діяльності – 21,4 млн,дол., організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, – 6,5 млн.дол. США.

У загальнообласному обсязі іноземного акціонерного капіталу частка підприємств обласного центру склала 55,2%, що відповідає першому місцю серед міст обласного значення та районів області.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 06.06.2017 року

Попередній Бурштин має перспективу використання сонячної енергетики

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено