ВОЄННИЙ СТАН

Іноземні представники Військової поліції надають дорадчу допомогу особовому складу ВСП у ЗС України з питань реформування

Іноземні представники Військової поліції надають дорадчу допомогу особовому складу ВСП у ЗС України з питань реформування

news-imageЗ 3 по 6 травня 2016 року у Києві триває конференція керівництва підкомітету Військової поліції Багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування за участю представників військової поліції Канади, Великої Британії, Польщі, Данії та Литви.

Участь у заході беруть представники Головного управління ВСП Збройних Сил України на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки начальника Військової служби правопорядку у Збройних Силах України – начальника Головного управління ВСП ЗС України генерал-майором Ігорем Криштуном. Іноземну делегацію очолює бригадний генерал Роберт Делейні (Канада).

Захід відбувається з метою залучення нових партнерів до роботи у рамках програми підкомітету Військової поліції Багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування та розгляду результатів роботи підкомітету Військової поліції. Також відбувається уточнення потреб Військової служби правопорядку у Збройних Силах України для проведення реформування та підготовки особового складу ВСП у ЗС України до виконання завдань за призначенням за стандартами НАТО.

В рамках візиту до Києва іноземні представники Військової поліції також ознайомлюються з українськими традиціями та історичними пам’ятками.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 05.05.2016 року

Попередній Держкомтелерадіо звертає увагу ЗМІ про особливості мовлення 8 і 9 травня

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено