ВОЄННИЙ СТАН

Інноваційна діяльність промислових підприємств міст та районів області у 2015 році

Інноваційна діяльність промислових підприємств міст та районів області у 2015 році

Головне управління статистики інформує. Протягом 2015р. в області інноваційною діяльністю займалися 21,6% із загальної кількості обстежених промислових підприємств.

Серед міст та районів вищою, ніж в цілому по області, частка інноваційно активних підприємств була у містах Болехові і Коломиї, Богородчанському, Галицькому, Городенківському, Долинському, Снятинському, Тисменицькому районах (22,2–100%). Частка інноваційно активних підприємств міста Калуша та Рожнятівcького району склала 20,8% і 20% відповідно.

Не проводили інноваційну діяльність промислові підприємства міст Бурштина та Яремче, Верховинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Тлумацького районів.

На інноваційні заходи промисловими підприємствами області у 2015р. витрачено 92,2 млн.грн, з них 31,8% – підприємствами м.Калуша, 13,7% – Долинського, 6,5% – Тисменицького, 3,2% – Галицького районів, 0,2–1,5% – міст Болехова та Коломиї, Рожнятівського та Снятинського районів.

У загальному обсязі витрат на інновації витрати власних коштів підприємств склали 76%, коштів іноземних інвесторів – 16,7%, кредитів – 7,3%. Виключно власними коштами забезпечувалось фінансування інноваційних витрат у промисловості майже усіх міст та районів області, крім м.Калуша, де кошти іноземних інвесторів склали 52,4%. Кредити для здійснення інноваційної діяльності використали підприємства міста Івано-Франківська (17,5% загального обсягу інноваційних витрат).

У 2015р. близько 52% підприємств, які здійснювали інноваційну діяльність, реалізували інноваційну продукцію на 242 млн.грн. У цьому напрямку найбільш активно працювали підприємства міста Калуша та Тисменицького району, де частка інноваційного продукту у загальному обсязі реалізованої інноваційної продукції області склала відповідно 43,9% і 5,6%.

Головне управління статистики
Опубліковано 20.04.2016 року

Попередній У Бурштині та Галичі стартував конкурс міні-грантів «Місто своїми руками»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено