ВОЄННИЙ СТАН

«Безпечна громада – комфортне життя»

«Безпечна громада – комфортне життя»

2020 рік підійшов до завершення, а разом з цим і грантовий проект «Безпечна громада – комфортне життя», який реалізовувався в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» за фінансової підтримки Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької обласних рад.

Основною метою, при підготовці Проєкту, яку ставила собі Бурштинська міська рада разом з АМЕР Прикарпаття – це створення безпечного середовища у м. Бурштин, шляхом розвитку відповідної інфраструктури та підвищення особистої відповідальності населення. Адже одним із першочергових завдань місцевої влади є забезпечення повноцінного життєвого середовища населення громади, комфортних та безпечних умов проживання.

Тому, основний акцент заходів Проєкту був спрямований на придбання та встановлення камер відеоспостереження. Так, за кошти гранту вдалось придбати та встановити 6 камер відеоспостереження з функцією фіксації номерних знаків на автошляху національного значення Н-09 вартістю близько 200 тис. грн. Задля  підвищення безпеки відвідування ЗОШ та попередження злочинності у навчальних закладах, встановлено 7 камер відеоспостереження в рамках міської програми «Безпечне місто». Разом з цим, для посилення безпеки учнів молодших класів, коштом партнера Проєкту придбано 250 шт. сигнальних жилетів (по 50 шт. для кожної ЗОШ), які будуть використовуватись для піших прогулянок та екскурсійних поїздок школярів протягом року. Спільно з класними керівниками та представником поліції проведені практичні заняття з учнями у загальноосвітніх закладах міста на тему «Безпечний перехід через дорогу». Також, провели Конкурс малюнка «Безпечна громада-комфортне життя», в якому учні проявили не лише творчі здібності, а й розкрили проблематику відсутності безпечної інфраструктури.

Впевнені, що реалізація таких соціальнозначущих проектів, забезпечує не тільки сталий розвиток громад, але й в комплексі створює ефективну систему розвитку Карпатського регіону. Сподіваємось, що реалізація даного проекту стане успішним прикладом для інших громад та поштовхом до посилення заходів безпеки.

Головний спеціаліст з міжнародної співпраці та інвестиційної діяльності

Попередній 30 грудня – відбулося засідання 5 позачергової сесії міської ради

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено