ВОЄННИЙ СТАН

Інформація щодо подолання не задекларованої праці у будівельній галузі.

Інформація щодо подолання не задекларованої праці у будівельній галузі.

Акція щодо проведення легалізації трудових відносин не обмежується тижнем-другим, а розрахована на тривалий період – на весь 2020 рік.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі з 2 березня по 20 березня стартувала масштабна всеукраїнська кампанія, яка відбуватиметься у два етапи. Протягом цього періоду проходитимуть інформаційні заходи з цих питань.Роз’яснюватимуть роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці у місті Бурштин

Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників.

    Шановні громадяни! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення пристойного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав.

На сьогоднішній день, за допомогою реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України, кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються. Також є можливість замовити отримання щомісячного смс-повідомлення про набутий страховий стаж користуючись Інструкцією з налаштування сервісу sms-інформування Пенсійного фонду.

     Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформлюйте найнятих робітників, виплачуйте і відображуйте у звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати обов’язкових платежів в усіх проявах, у т. ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність. Водночас, офіційне оформлення працівників – це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

З 30 березня по 30 квітня відбудеться другий етап -проходитимуть інспекційні відвідування суб’єктів господарювання.
Подібна кампанія вже відбулася у сфері торгівлі товарами та послугами, готельно-ресторанного бізнесу

 

Попередній Конкурсна комісія розглянула заяви кандидатів на зайняття посади директора КНП “Бурштинська центральна міська лікарня”.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено