ВОЄННИЙ СТАН

Індекс споживчих цін у лютому 2020 року

Індекс споживчих цін у лютому 2020 року

Індекс  споживчих  цін  у лютому  2020 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, споживчі ціни в лютому 2020р. порівняно із січнем 2020р. як в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях), так і в області знизилися на 0,3%; з початку року в Україні знизилися на 0,1%, в області залишилися без змін.

У лютому 2020р. зниження споживчих цін на 1,0–0,1% зафіксовано майже в усіх регіонах України, за винятком Волинської області, де індекс споживчих цін склав 100,0%. Приріст споживчих цін відбувся в Кіровоградській області на 0,2% та м.Києві – на 0,4%.

На споживчому ринку області в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 20,3%) подешевшали яйця. На 7,7–0,3% знизилися ціни на м’ясо птиці, соняшникову олію, свинину, сир і м’який сир (творог), безалкогольні напої, кисломолочну продукцію, масло. Водночас на 4,4–0,4% подорожчали маргарин, риба та продукти з риби, рис, сало, сметана, макаронні вироби, хліб, фрукти, молоко, продукти переробки зернових, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,7%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,0% відбулося в основному за рахунок зниження цін на природний газ на 12,2%. Разом з тим відбулося підвищення тарифів на водопостачання на 19,1%, каналізацію – на 12,8%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,5% в основному спричинено подорожчанням проїзду в залізничному пасажирському транспорті та автомобілів на 1,9% відповідно. Водночас на 1,1% подешевшали паливо та мастила.

У сфері відпочинку і культури ціни зросли на 3,4% за рахунок підвищенням плати за кабельне телебачення на 27,9%, подорожчання послуг кінотеатрів – на 8,9%, туристичних послуг – на 7,7%.

 

 

Попередній Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено