ІІІ Національний проект «Я — Українка».

ІІІ Національний проект «Я — Українка».

Ми знаємо багато імен, які прославляють наш край, значна частина серед яких — жінки. Невтомні, мудрі, талановиті українки, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджуючи їх, досягають значних успіхів.

З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував та проводить Національний проект «Я — Українка», який вже три роки поспіль з успіхом проходить у нашій країні.

Проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо. Він розповість про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Саме такі жінки возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.

Невід’ємною частиною проекту є підготовка та випуск книги «Я — Українка», сторінки якої розстелять рушники жіночих доль. Крім знаменитих постатей, є і багато імен, які ще не відомі широкому загалу, та є не менш значимі в долі нашої країни. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші. Книга видається за рахунок спонсорів, меценатів та учасників заходу.

Імена потенційних учасниць можна подати до УІВЦ «Галактика» до 1 лютого 2019 року.

Урочиста частина дійства відбудеться у травні 2019 року, в місті Києві, де кращим жінкам буде присвоєне народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я — Українка». Інформація про Національний проект розміщена та постійно оновлюється на сайті http://galaktika2005.wixsite.com/beregyni-ua

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено