Громадська рада обрала свого керівника

Громадська рада обрала свого керівника

24 травня в приміщенні Агенції місцевого економічного розвитку м. Бурштина члени Громадської ради обрали свого очільника – Ірину Максимову – Голову правління Громадської організації «Центр права та протидії корупції». З трьох запропонованих кандидатів саме п. Ірині довірили задавати темп роботи новоствореного дорадчо-консультативного органу при Бурштинській міській раді, що зовсім не дивно, з огляду на досвід роботи Ірини в громадському секторі та активну громадянську позицію. Заступником голови обрали члена Громадської організації «Молода просвіта» Віталія Грицюка, секретарем – представницю Громадської організації «Жінки для майбутнього» – Олександру Шаган. Старт є. Попереду багато роботи. . Бажаємо Громадській раді плідної співпраці з місцевою владою для розвитку нашого рідного міста.

Дякуємо міському голові п. Роксолані Джурі та всім депутатам Бурштинської міської ради які підтримали створення Громадської ради, а також всім партнерам, що сприяли в реалізації проекту «Відкриті гроші: Комплексна модель ефективної участі громади у формуванні та моніторингу бюджету м. Бурштин», зокрема Фонду Східна Європа та Агенції місцевого економічного розвитку м. Бурштина, усім експертам, які старанно проводили навчальні семінари для депутатів міської ради та громадських активістів.

 

Проект «Відкриті гроші: комплексна модель ефективної участі громади у формуванні та моніторингу бюджету м. Бурштина» реалізовувався Громадською організацією «Центр права та протидії корупції» в межах програмної ініціативи Ціна держави, що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з CASE Україна за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Опубліковано 30.05.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено