ВОЄННИЙ СТАН

«Громада своїми руками»: бурштинці будуть з місцем відпочинку біля водосховища

«Громада своїми руками»: бурштинці будуть з місцем відпочинку біля водосховища

Бурштинська зона відпочинку біля водосховища стане справжнім комфортним та впорядкованим місцем дозвілля городян та гостей міста. Все – завдяки конкурсу «Громада своїми руками» від ДТЕК. Станція підтримує ідеї містян на великий грант. Цього року виграв проект зі створення зони відпочинку на берегах Бурштинського моря.  За це проголосували городяни у мережі.

Цивілізовано і не гірше, ніж в Європі, – можливо. Завдяки компанії ДТЕК, що вже сьомий рік проводить конкурс «Громада своїми руками». Тож цього разу місто подало чотири ідеї на великий грант. Містяни проголосували за проект із облаштування зони відпочинку на водосховищі. Окрім нього, були ідеї створення муралів на стінах будинків, реставрація сходів, що ведуть до водосховища, та встановлення великого екрану у центрі міста.

«Ми раді за такий проект, теж брали участь у голосуванні. Роботи з його реалізації незабаром розпочнуться. Спочатку створимо робочу групу з вирішення всіх нюансів, і, відповідно, будемо  працювати над його реалізацією», – каже заступник голови міста Бурштина Надія Кіцела.

За підрахунками авторів ідеї, вартість її втілення у життя складе 400 тисяч гривень.

В АМЕР (Агенції місцевого економічного розвитку), яка опікується реалізацією подібних проектів, стверджують, що новий відпочинковий простір буде цікавим і різноманітним.

«ДТЕК Бурштинська ТЕС завжди була і буде соціальним партнером міста Бурштина. Ми підставляємо плече хорошим починанням, аби в місті енергетиків всім було комфортно жити і працювати. Проект дає можливості ініціативним мешканцям проявити себе, зреалізувати власну ідею. За сім років ми бачимо немало покращень. Центр міста вже має нове обличчя. І з часом Бурштин стане по-справжньому європейським. Я в цьому переконаний», – запевняє директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Денис Шмигаль.

Наразі обирають, хто буде виконувати необхідні роботи. Оновлену зону відпочинку бурштинцям обіцяють показати вже у вересні.

ДТЕК Бурштинська ТЕС

Попередній Голова міської ради Роксолана Джура взяла участь в позачерговому засіданні комісії ТЕП та НС

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено