ВОЄННИЙ СТАН

Генеральний директор ДТЕК Західенерго увійшов до десятки кращих менеджерів України

Генеральний директор ДТЕК Західенерго увійшов до десятки кращих менеджерів України

Шувар АндрійГенеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар увійшов до десятки кращих топ-менеджерів України за результатами “Рейтингу найбільших. Кращі менеджери України”, який провів  Інтернет портал Delo.UA. Редакція сайту разом із експертами та читачами   проаналізуваларезультати діяльності найбільших українських компаній  у 2014 році і визначила сотню кращих топ-менеджерів.  Керівник Західнерго обійняв 10 сходинку всеукраїнського рейтингу.

Андрій Шувар в енергетичній галузі працює більше 20 років,  з низ 8 років був директором ДТЕК Добротвірської ТЕС, з 2013 року керує  ДТЕК Західенерго.

Під керівництвом Андрія Шувара електростанції ДТЕК Західенерго відпрацювали найскладнішу зиму вісторії української енергетики 2014 з максимальним завантаженням – адже Бурштинська,Добротвірська і Ладижинська ТЕС працювали на вугіллі газової марки і замінювали собою ТЕС, якіспроектовані під дефіцитний антрацитовий вугілля. Завдяки демократичному стилю управління Андрія Шувара  колектив відчув себе монолітним організмом, котрий спрацював злагоджено та успішно у кризових періодах для енергетики України.

Колектив поважає Андрія Шувара не лише за глибокі знання та практичні вміння у тепловій енергетиці, а й за людяність та уважність по відношенню до усіх підлеглих. Працівникам імпонує його стиль керівництва, адже він поважає і прислухається до ветеранів галузі та дає можливість молодим реалізувати себе заради розвитку енергетики.

Цього року організатори удосконалили методику голосування та підрахунку. Фінальний бал кожного з учасників складався з чотирьох оцінок: 25% фінального балу – голоси читачів Delo.UA, 25% – голоси експертів, 40% – динаміка фінансових показників, 10% – медіа-резонанс (рівень публічності / інтересуЗМІ).

В  оцінюванні  топ-менеджерів  взяли участь близько 100 тисяч читачів сайту delo.UA та експерти.

Інформацію про критерії та етапи оцінки можна прочитати тут: http://delo.ua/business/deloua-opredelilo-100-luchshih-top-menedzherov-ukrainy-299371/

Опубліковано 03.07.2015

Попередній Фінансові результати діяльності підприємств м.Бурштина за 2014 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено