ВОЄННИЙ СТАН

ФОРУМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

ФОРУМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

29 листопада 2016 року працівники АМЕР міста Бурштин взяли участь у 5 щорічному масштабному Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства. Директор АМЕР міста Бурштин Бабій Олександр, був одним із спікерів цього масштабного форуму на II Конференції «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств». Темою виступу Олександра стала «Необхідність розробки внутрішніх політик в БО для плідної співпраці з донорськими організаціями». Внутрішні політики та структура в кожній організації є основою, без якої неможливо побудувати ефективну роботу як самої організації так і бізнес об’єднань. Також Олександром було представлено методичні матеріали для бізнес об’єднань, які готувались в рамках проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

Участь представників АМЕР міста Бурштин у форумі дозволить  посилити спроможності агенції, налагодити партнерські відносини з учасниками форуму для спільної участі у проектах, набратись досвіду у співпраці з донорськими структурами.

d037f021-ffcb-4776-a25c-9a665c45f220

Опубліковано 06.12.2016 року

Попередній ДТЕК Бурштинська ТЕС виконала всі ремонти, щоб давати тепло і світло, навіть з боргами перед нею у 1,5 млрд грн

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено