Фермери можуть отримати держдопомогу вже у другому півріччі

Фермери можуть отримати держдопомогу вже у другому півріччі

news-imageДо осені українські фермери зможуть отримати обіцяні 450 млн. гривень державної допомоги, якщо Верховна Рада ухвалить відповідні зміни до держбюджету. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий в ексклюзивному інтерв’ю агентству УНІАН, розповідаючи про механізм реформування державної підтримки фермерів за стратегією розвитку АПК «3+5».

«Рішення про збільшення допомоги прийматиме Верховна Рада в рамках змін до бюджету. Розраховуємо, що на друге півріччя ми цю підтримку вже отримаємо. Мені б дуже хотілося, щоб це відбулося до осені. Тоді люди зможуть зустрітися, прийняти рішення, щоб уже до весняних польових робіт фермери мали результати», – зазначив міністр.

Як розповів Тарас Кутовий, розподіляти кошти буде фермерська громада, оскільки «люди в асоціаціях розуміють, хто і як працює, а хто не працює взагалі».

«Цей механізм розподілу коштів унеможливить видачу грошей для людей, які не працюють на землі, а просто здають у суборенду», – підкреслив очільник Мінагрополітики.

Більше того, за словами міністра, передбачається, що гроші видаватимуть об’єднанням фермерів на певний проект, що дозволить їм, з одного боку, отримати більший обсяг підтримки, а з іншого, «щось зробити в контексті інфраструктури – побудувати сушку, елеватор тощо».

Тарас Кутовий також додав, що підтримка саме об’єднань – максимально прозорий інструмент, який унеможливить корупцію.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.06.2016 року

Попередній Як розраховується офіційний курс гривні до іноземної валюти при обчисленні платником суми акцизного податку при реалізації імпортованого пального?

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено