Дитячий табір «Сокіл» ДТЕК Бурштинської ТЕС визнано кращим в області

Дитячий табір «Сокіл» ДТЕК Бурштинської ТЕС визнано кращим в області

Сокіл, відкриття заїзду Сокіл-2

За результатами проведеної атестації  представниками Мінсоцполітики та Міненерговугілля та за участі представників Управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, дитячий лікувально-оздоровчий табір «Сокіл» визнано кращим в Івано-Франківській області та рекомендовано йому присвоїти вищу категорію.

Атестація дитячого лікувально-оздоровчого комплексу «Сокіл», що знаходиться на балансі ДТЕК Бурштинської ТЕС, проводилась в липні 2015 року. За результатами перевірки визнано  високий рівень підготовки дитячого табору, також відзначено зразкову роботу керівництва та всього персоналу закладу.

Нагадаємо, в рамках програми оздоровлення  в літній період 2015 року, більше 600 дітей працівників станції та 90 дітей, батьки котрих є  учасниками АТО, відпочивають та оздоровлюються на Прикарпатті. Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 3,2 млн грн.  07 серпня розпочинається остання в цьому році – четверта зміна. У ДЛОК «Сокіл» діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують оздоровчі процедури: озокерит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та  підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізичні процедури.  Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії в Давній Галич, краєзнавчий музей в місто Яремче, Манявський скит, а також гірськолижний курорт Буковель та “Льодову  арену” та кінотеатр в місті  Івано-Франківську.

Програма сімейного та дитячого оздоровлення на підприємстві реалізується вже багато років. У 2014 році літні канікули в «Соколі» провело 400 дітей працівників станції, а минулорічний бюджет програми оздоровлення дітей становив 2,1 млн. грн. Окрім того, впродовж року, співробітники ДТЕК Бурштинської ТЕС та їхні сім’ї мають можливість відпочити в горах Карпатах на  базі відпочинку «Легенда» поблизу м. Яремча.

Крім дітей співробітників ДТЕК Бурштинської  ТЕС  в табір приїжджають діти з різних куточків України – Києва, Харкова, Коростеня, Івано-Франківська. В залежності від віку, в таборі діти поділені на групи, так звані курені. Кожен з них різниться своїм вбранням – жовтим, блакитним, зеленим, білим, червоним, а також своєю назвою та гаслом.

«Щиро вітаю директора та весь колектив дитячого табору «Сокіл» з цим заслуженим званням, це визнання ваших зусиль та фаховості. Незважаючи на складну економічну та політичну ситуацію в країні, ми доклали максимум зусиль, щоб повноцінно в цьому році оздоровити дітей наших співробітників та ще прийняти 90 дітей з Бурштина та Галицького району, батьки котрих служать в зоні АТО.  Ми охоче взяли на себе ці організаційні та матеріальні зобов’язання. Завдяки привабливості  нашого табору, гарній мальовничій місцевості та привітному персоналу сюди із великим задоволенням їдуть діти з різних куточків України», –  зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Опубліковано: 04.08.2015

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено