Дитячий табір-місія «Випробувані, як золото»

Дитячий табір-місія «Випробувані, як золото»

За ініціативи парафії священномученика Йосафата УГКЦ на чолі з о. Дмитром Шмігелем, Бурштинського осередку ГО «Молода Просвіта Прикарпаття» та за підтримки відділу молоді і спорту Бурштинської міської ради на базі ЗОШ № 3 відбувся дитячий табір-місія «Випробувані, як золото».
Це вже четвертий наш місійний табір. Метою цьогорічного табору є показати скарб нашої віри, яку ми отримали у Володимировому Хрещенні, пронесли крізь століття і вибороли у часи підпілля. Молодих людей навчали активного християнського життя через Святу Сповідь, Причастя і молитву.
Учасникам табору були діти, віком 9-15 років. З цих дітей було сформовано три команди, названі в честь головних чеснот блаженних новомучеників Української Греко – Католицької Церкви: мужність – Григорія Хомишина, вірність – Симеона Лукача та доброта – Івана Слезюка відповідно. Також на таборі були присутні молодші діти. Вони сформували окрему команду.
В програмі табору були різноманітні ігри, банси, праця в командах, а також катехизації та Свята Літургія в храмі священномученика Йосафата. Особливістю даного табору є місійне завдання – діти, виконуючи добру справу вдома, отримували за це золоту монетку, яку разом з іншими дітьми вкидали до спільної скарбниці, яка символізує Христову Церкву. Ми наповнюємо Її своїми добрими ділами і кожен, хто має потребу, через ці заслуги може випросити в Бога необхідної ласки.
А наприкінці, дітки стали учасниками флеш-мобу в центрі міста. Вдягнені у вишиванки, вони танцювали банси, показували сценки про своїх блаженних покровителів, а згодом повернулися до стін школи, де на них чекав сюрприз у вигляді дуже смачної піци.
Щиро висловлюємо подяку усім, хто причинився до табору, до його організації та проведення.

Попередній Що потрібно знати, коли збираєтеся у туристичну подорож

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено