Дитячий табір-місія «Випробувані, як золото»

Дитячий табір-місія «Випробувані, як золото»

За ініціативи парафії священномученика Йосафата УГКЦ на чолі з о. Дмитром Шмігелем, Бурштинського осередку ГО «Молода Просвіта Прикарпаття» та за підтримки відділу молоді і спорту Бурштинської міської ради на базі ЗОШ № 3 відбувся дитячий табір-місія «Випробувані, як золото».
Це вже четвертий наш місійний табір. Метою цьогорічного табору є показати скарб нашої віри, яку ми отримали у Володимировому Хрещенні, пронесли крізь століття і вибороли у часи підпілля. Молодих людей навчали активного християнського життя через Святу Сповідь, Причастя і молитву.
Учасникам табору були діти, віком 9-15 років. З цих дітей було сформовано три команди, названі в честь головних чеснот блаженних новомучеників Української Греко – Католицької Церкви: мужність – Григорія Хомишина, вірність – Симеона Лукача та доброта – Івана Слезюка відповідно. Також на таборі були присутні молодші діти. Вони сформували окрему команду.
В програмі табору були різноманітні ігри, банси, праця в командах, а також катехизації та Свята Літургія в храмі священномученика Йосафата. Особливістю даного табору є місійне завдання – діти, виконуючи добру справу вдома, отримували за це золоту монетку, яку разом з іншими дітьми вкидали до спільної скарбниці, яка символізує Христову Церкву. Ми наповнюємо Її своїми добрими ділами і кожен, хто має потребу, через ці заслуги може випросити в Бога необхідної ласки.
А наприкінці, дітки стали учасниками флеш-мобу в центрі міста. Вдягнені у вишиванки, вони танцювали банси, показували сценки про своїх блаженних покровителів, а згодом повернулися до стін школи, де на них чекав сюрприз у вигляді дуже смачної піци.
Щиро висловлюємо подяку усім, хто причинився до табору, до його організації та проведення.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено