ВОЄННИЙ СТАН

ДТЕК Західенерго отримав міжнародний екологічний сертифікат ISO14001:2004

ДТЕК Західенерго отримав міжнародний екологічний сертифікат ISO14001:2004

Міжнародний орган з сертифікації Certification International (Великобританія) підтвердив, що всі електростанції ДТЕК Західенерго – Бурштинська, Добротвірська і Ладижинська – впровадили та використовують систему управління навколишнім середовищем, яка відповідає світовому стандарту ISO 14001:2004 в галузі «Виробництво електричної та теплової енергії».

За результатами перевірки фахівцями компанії Certification International Бурштинська, Добротвірська та Ладижинська електростанції працюють відповідно до вимог міжнародного стандарту  ISO 14001: 2004 в сфері охорони навколишнього природного середовища. Сертифікат видано терміном на три роки і підлягає щорічному підтвердженню. Аудитори перевіряли роботу структурних підрозділів і оцінили дотримання вимог законодавства, ведення документації, навчання, залучення персоналу в систему екологічного менеджменту, компетентність співробітників. Зверталася особлива увага питанню поводження з відходами відповідно до природоохоронного законодавства, раціонального природокористування, технічного оснащення, що дозволяє мінімізувати шкідливий вплив на довкілля. При огляді місць тимчасового складування відходів було відзначено, що вони сортуються окремо за видами, а далі передаються спеціалізованим підприємствам для подальшої утилізації.

«Сертифікати з охорони праці OHSAS 18001: 2007, який ми отримали восени минулого року, та Сертифікат з екології ISO 14001: 2004 – це перехід на якісно новий рівень управління виробництвом, котрий відповідає світовим стандартам. Незважаючи на складну економічну ситуацію у країні, питання екології, як і раніше, залишаються серед пріоритетних напрямів діяльності ДТЕК,— коментує генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар. — Ми розуміємо свою відповідальність за безпеку нашого виробництва, тому інвестуємо значні кошти у виконання важливих екопроектів, мінімізацію негативного впливу на довкілля. Переконаний, що піклуючись про екологію, прищеплюючи персоналу екологічну культуру й залучаючи до цієї роботи співробітників, щороку ми стаємо на сходинку вищими, екологічнішими й безпечнішими».

Зауважимо, що усього, з 2012 року після приватизації Західенерго і до кінця 2014 року, ДТЕК інвестував в екологічні проекти трьох станцій $ 45 млн.

За період 2012-2014 рр. ДТЕК Західенерго сплатив 845,9 млн грн. екологічного податку, який надійшов до державного та місцевих бюджетів, де розташовані ТЕС ДТЕК Західенерго.

Попередній Єдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено