ДТЕК сприяє створенню індустріальних парків в Івано-Франківській, Львівській та Дніпропетровській областях

ДТЕК сприяє створенню індустріальних парків в Івано-Франківській, Львівській та Дніпропетровській областях

Міжнародний економічний форум

DSC_0541

8-9 жовтня під час проведення міжнародної конференції «Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення» в рамках ХV Міжнародного Економічного Форуму представники ДТЕК пояснили чому саме енергетична компанія підтримала проведення Форуму, а також поділились досвідом створення індустріальних парків на територіях, де працює бізнес компанії.

За словами керівника департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Вікторії Гриб, індустріальні парки є одним з інструментів регіонального розвитку, завдання яких – розвинути економічну спроможність території з метою поліпшення її економічних перспектив, створення нових робочих місць та підвищення якості життя населення. Це спеціальні виділені земельні ділянки на котрих розташовується необхідна для бізнесу інфраструктура – під’їзні шляхи, усі необхідні комунікації та інше.

«В 2015 році ДТЕК  продовжує роботу з підготовки до створення в Україні трьох індустріальних парків: в Івано-Франківській, Львівській, Дніпропетровській областях з метою залучення інвесторів у регіон, розвитку бізнес-середовища і, найголовніше, збільшення кількості робочих місць. В сучасних умовах Україні для розвитку економіки в цілому, та кожної окремої галузі, необхідні значні фінансові ресурси, яких в середині країни не вистачає. Тому актуальною залишається проблема створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні для активізації як іноземних інвесторів, так і внутрішніх інвесторів. Саме іноземні інвестиції є тим джерелом ресурсів, яке може стимулювати розвиток національної економіки. Індустріальні парки – один з важливих інструментів, який дозволить залучити інвесторів до країни. Реалізація проекту дозволить закласти надійний фундамент розвитку міст та забезпечити їх майбутній розвиток на десятки років», – вважає Вікторія Гриб.

Під час конференції були представлені інструменти економічного розвитку територій – індустріальні парки; виявленні очікування інвесторів від індустріальних парків та інвестиційного клімату в регіонах; пройшла презентація змін в регуляторних актах центрального і регіонального рівнів, які необхідні для створення та успішної діяльності індустріальних парків в Україні; обговорені умови, які необхідні для зміцнення співпраці між підприємствами, інвесторами, органами місцевого самоврядування, інституціями економічного розвитку та іншими заінтересованими сторонами.

«Проект Індустріального парку  у нашому місті знаходиться на завершальному етапі. Створення цього парку дасть нам можливість підняти економіку міста і створити нові робочі місця , а це одна із наших стратегій розвитку. Кам’янка-Бузька одне з перших міст в Україні, де почали впроваджуватись такого роду проекти. Спочатку було важко, але декілька років тому ми зустрілись на Економічному форумі з представниками компанії ДТЕК, і наші бажання співпали. Саме ДТЕК, Львівська торгово-промислова палата і Лейпцігська торгово-промислова палата є нашими основними партнерами у цьому проекті. Вони допомагають нам не тільки фінансово, а також і в розробці стратегії та документації для Кам’янко-Бузького індустріального парку. Сьогодні у нас є хороша перспектива, тому  що ми близько розташовані до Львова, у нас є люди, які хочуть працювати і ДТЕК, який зацікавлений у нашому проекті і готовий нам допомагати», – говорить міський голова Кам’янки-Бузької  (Львівська обл.)Олег Омелян.

«Компанія ДТЕК організувала і профінансувала поїздки в Польщу і Туреччину для ознайомлення з вже діючими індустріальними парками. Завдяки отриманій інформації ми знайшли для свого міста найоптимальнішу модель. На сьогоднішній день сесією Бурштинської міської ради виділено 32 га землі і вже сплачено 1 мільйон 900 тисяч гривень за втрати сільськогосподарського виробництва. Також вже є затверджена і підготовлена концепція індустріального парку і подані документи для реєстрації нашого парку. Створюючи індустріальний парку у місті Бурштин ми даємо можливість вибору працевлаштування  мешканцям нашого міста і навколишніх сіл», –   розповідає міський голова Бурштина (Івано-Франківська обл.)Петро Курляк.

У міжнародній конференції взяли участь власники та керівники українських та міжнародних промислових компаній, керівники органів державної влади та самоврядування з України та з-за кордону, агенції із залучення інвестицій, місцеві агенції розвитку,бізнес-асоціації та керуючі компанії промислових парків.

Фінансова та експертна допомога для міст де працюють підприємства ДТЕК надається у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Основна мета кожного проекту у всіх 5-ти сферах – це покращення якості життя громади міста не лише сьогодні, але й у перспективі. У цьому полягає стратегічний та сталий підхід до планування соціальних інвестицій. З 2013 по 2014 роки соціальні інвестиції ДТЕК склали 208,42 млн. грн.

Дізнатися більше про соціальні проекти ДТЕК можна на сайті spp-dtek.com.ua

Опубліковано: 09.10.2015

Попередній 4 жовтня в м. Бурштині відбувся квест присвячений 150-й річниці з дня народження Михайла Грушевського.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено