ДТЕК Бурштинська ТЕС виконала всі ремонти, щоб давати тепло і світло, навіть з боргами перед нею у 1,5 млрд грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС виконала всі ремонти, щоб давати тепло і світло, навіть з боргами перед нею у 1,5 млрд грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС

Бурштин, Івано-Франківська область 29 листопада  2016

ДТЕК Бурштинська ТЕС надійно виробляє електроенергію і тепло й готова до  роботи в морози. Вже завершено планові ремонти на одинадцяти енергоблоках та проведено модернізацію електричного обладнання, щоб збільшити надійність роботи. Зараз в ремонті – ще один енергоблок. Бурштинсьтка ТЕС змогла виділити 370 млн грн на ремонтну кампанію року навіть з боргами перед нею від ДП «Енергоринок» у 1,5 млрд грн за вже вироблену електроенергію.

Для надійного проходження ОЗП 2016/2017 на ДТЕК Бурштинській ТЕС упродовж року проведено середній ремонт енергоблоку №5 та капітальний ремонт енергоблоку №9 – завдяки яким значно покращено технічні характеристики обладнання. Так, на блоці № 9 відновлено встановлену потужність 195 МВт. На енергоблоці №5 енергетики Бурштинської ТЕС збільшили його навантажувальну здатність до 215 МВт. На обидвох енергоблоках відремонтували електрофільтри. Тож, ступінь очистки димових газів на них підвищилася й, відповідно, зменшився негативний вплив на навколишнє середовище.

Наразі в середньому ремонті знаходиться енергоблок №8, завершення якого планується в кінці грудня цього року. Саме його робота є надзвичайно важливою, адже вироблена  ним електроенергія забезпечує внутрішні потреби країни. Крім того, в рамках підготовки до ОЗП на електростанції виконано великий об’єм робіт з модернізації електричного обладнання вартістю понад 1,5 млн грн., що покращило надійність роботи електричного обладнання у пікові періоди навантаження.

«На завершальній стадії знаходяться роботи  з капітального ремонту автотрансформатора зв’язку ремонт якого плануємо завершити до професійного свята енергетиків – 22 грудня. Вартість цих робіт  – 3,7 млн. грн. ДТЕК усвідомлює свою відповідальність та вкладає кошти в ремонти та оновлення обладнання. Адже, від роботи Бурштинської ТЕС залежать енергосистеми України та Європи. Наша станція  забезпечує електроенергією три західні області України – частину Львівської та Івано-Франківської та повністю Закарпатську, а також здійснює експорт до країн Євросоюзу. Тому, від надійної роботи електростанції залежить робота підприємств в цих областях та життя трьох мільйонів українців, яких ТЕС забезпечує електроенергією», – зазначив Богдан Гетьман, головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Незважаючи на борг ДП «Енергоринок» за вже вироблену електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн, ДТЕК знаходить кошти, щоб інвестувати у вкрай необхідний ремонт основного обладнання.

В найближчих планах є реконструкція енергоблоку №10 , яка триватиме 12 місяців.

Зауважимо, що з моменту приватизації Бурштинської ТЕС – з 2012 року і по сьогоднішній день в оновлення обладнання, а також капітальні ремонти блоків Бурштинської ТЕС  ДТЕК інвестував майже 1,5 млрд грн.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію та дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів.

ДТЭК – стратегічний холдинг, що здійснює управління операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та з видобутку газу. Чисельність співробітників ДТЕК – 118 тисяч осіб. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год, з яких 634 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії мережами – 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля – 28,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.
Опубліковано 05.12.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено