ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей своїх працівників 4,6 млн грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей своїх працівників 4,6 млн грн

У дитячому лікувально-оздоровчому комплексі «Сокіл», який знаходиться в Галицькому районі Івано-Франківської області і належить ДТЕК Бурштинській ТЕС, відкрився літній оздоровчий сезон. В рамках річної програми оздоровлення  більше 600 дітей працівників станції відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці.  Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 4,6 млн грн.

У 2017 році заплановано чотири заїзди, кожен з яких триватиме 21 день. Цього літа ДЛОК «Сокіл» прийме понад 600 дітей шкільного віку батьки котрих працюють на Бурштинській ТЕС. В літньому таборі діти забезпечені повноцінним п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують різні оздоровчі процедури: озокерит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та  підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізичні процедури.  Для дітей організовуються різні пізнавальні екскурсії  по Івано-Франківській області.

«Активну підготовку до нового літнього оздоровчого сезону 2017 ми розпочали ще наприкінці зими. За цей час проведено поточний ремонт в корпусах, замінено шатр-покрівлі над їдальнею. Крім того, добудовано нову секцію басейну з критим дахом та впроваджено в дію схему подачі теплої води до басейну, щоб діти вчилися плавати не зважаючи на різні погодні умови. На ці всі роботи ДТЕК виділив понад 1 млн грн. Ми хочемо, щоб наші діти отримали повноцінний відпочинок. Кожен працівник, кожна дитина отримує можливість зміцнити своє здоров’я, набратися сил та енергії під час відпустки, канікул та цікаво провести вільний час. Крім того, цього літа плануємо оздоровити 147 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей з сіл Галицького району», – зазначив Андрій Шувар, директор ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Програма сімейного та дитячого оздоровлення на підприємстві реалізується вже багато років. У 2016 році літні канікули в Соколі провело 600 дітей працівників станції, а минулорічний бюджет програми оздоровлення дітей становив 4,1 млн. грн.

 

Дитячий табір Сокіл -2 Дитячий табір Сокіл -3 Дитячий табір Сокіл-1

 

 

 

Опубліковано: 14.06.2017

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено