ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей 3, 2 млн грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей 3, 2 млн грн

Дитячий табір Сокіл02 червня ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочала перший заїзд в дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл», який знаходиться в Галицькому районі Івано-Франківської області. В рамках річної програми оздоровлення  600 дітей працівників станції та учасників АТО з Бурштина  та Галицького району відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці.  Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 3,2 млн грн.

У 2015 році, заплановано чотири заїзди по 24 дні. В першому та четвертому заїздах оздоровляться 90 дітей Галицького району чиї батьки є учасниками АТО.  У ДЛОК «Сокіл» діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують оздоровчі процедури: озокерит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та  підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізичні процедури.  Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії в Давній Галич, краєзнавчий музей в місто Яремче, Манявський скит, а також гірськолижний курорт Буковель та “Льодову  арену” в місті  Івано-Франківську.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні ми хочемо, щоб наші діти отримали повноцінний відпочинок. На Бурштинській ТЕС створення належних умов для фізичного оздоровлення та організації відпочинку своїх співробітників є традицією.  Кожен наш працівник, кожна дитина отримує можливість зміцнити своє здоров’я, набратися сил та енергії під час відпустки та до нового навчального року, цікаво провести літні канікули. В цьому році до нас з проханням оздоровити 90 дітей, батьки котрих служать в зоні АТО, звернулась Галицька райдержадміністрація та мерія Бурштина і ми охоче взяли на себе організаційні та матеріальні зобов’язання», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Програма сімейного та дитячого оздоровлення на підприємстві реалізується вже багато років. У 2014 році літні канікули в Соколі провело 400 дітей працівників станції, а минулорічний бюджет програми оздоровлення дітей становив 2,1 млн. грн. Окрім того, впродовж року, співробітники ДТЕК Бурштинської ТЕС та їхні сім’ї мають можливість відпочити в горах Карпатах на  базі відпочинку «Легенда» поблизу м. Яремча.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено