ВОЄННИЙ СТАН

ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей 3, 2 млн грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей 3, 2 млн грн

Дитячий табір Сокіл02 червня ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочала перший заїзд в дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл», який знаходиться в Галицькому районі Івано-Франківської області. В рамках річної програми оздоровлення  600 дітей працівників станції та учасників АТО з Бурштина  та Галицького району відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці.  Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 3,2 млн грн.

У 2015 році, заплановано чотири заїзди по 24 дні. В першому та четвертому заїздах оздоровляться 90 дітей Галицького району чиї батьки є учасниками АТО.  У ДЛОК «Сокіл» діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують оздоровчі процедури: озокерит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та  підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізичні процедури.  Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії в Давній Галич, краєзнавчий музей в місто Яремче, Манявський скит, а також гірськолижний курорт Буковель та “Льодову  арену” в місті  Івано-Франківську.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні ми хочемо, щоб наші діти отримали повноцінний відпочинок. На Бурштинській ТЕС створення належних умов для фізичного оздоровлення та організації відпочинку своїх співробітників є традицією.  Кожен наш працівник, кожна дитина отримує можливість зміцнити своє здоров’я, набратися сил та енергії під час відпустки та до нового навчального року, цікаво провести літні канікули. В цьому році до нас з проханням оздоровити 90 дітей, батьки котрих служать в зоні АТО, звернулась Галицька райдержадміністрація та мерія Бурштина і ми охоче взяли на себе організаційні та матеріальні зобов’язання», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Програма сімейного та дитячого оздоровлення на підприємстві реалізується вже багато років. У 2014 році літні канікули в Соколі провело 400 дітей працівників станції, а минулорічний бюджет програми оздоровлення дітей становив 2,1 млн. грн. Окрім того, впродовж року, співробітники ДТЕК Бурштинської ТЕС та їхні сім’ї мають можливість відпочити в горах Карпатах на  базі відпочинку «Легенда» поблизу м. Яремча.

Попередній Сесія затвердила ставки земельного податку на 2016 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено