Досвід партнерства громад і ДТЕК у Галицькому районі корисний для інших бізнесів

Досвід партнерства громад і ДТЕК у Галицькому районі корисний для інших бізнесів

8 червня у м. Бурштині  ДТЕК представив свої кращі проекти, які компанія виконала у Галицькому районі та місті Бурштин разом із місцевою владою. Головну мету такої співпраці – зробити життя людей кращим – варто максимально розширювати. Тож, в Бурштині про це говорили представники районної та місцевої влади, середнього та великого бізнесу, громадських організацій, депутати та сільські голови Галицького району та міста Бурштин.

На зустрічі було представлено найуспішніші практики реалізації соціальних проектів на території Галицького району та міста Бурштин від представників великого бізнесу регіону –  ДТЕК, «Даноша», ТОВ «Мрія Карпат».

У 2016 році ДТЕК продовжить допомагати Галицькому району. Зокрема,  планує профінансувати найважливіші проекти у селах, які межують з ДТЕК Бурштинською ТЕС – Бовшів, Демешківці, Дем’янів, Коростовичі, Придністров’я, Задністрянськ. Компанія ДТЕК планує виділити на ці проекти 1,5 млн грн.

«Це новий етап співпраці між соціально відповідальним бізнесом, виконавчою владою району, органами місцевого самоврядування і громадськістю. Переконаний, разом ми зможемо вирішити багато гострих і проблемних питань населених пунктів району, фінансування яких не передбачене бюджетом або коштів на які недостатньо. Декларацію, яку ми підписали ще минулоріч передбачено конкретні кроки та реальні дії, що спрямовані на покращення соціального стану наших сіл. Цей документ дає надію на новий і успішний етап у розвитку територіальних громад Галицького району, покращення соціального стану та забезпечення благополуччя наших громадян», – зазначив голова Галицької районної державної  адміністрації Ярослав Бартків під час привітального слова.

Волонтер Корпусу Миру  Дрей Вільямс розповів про американський досвід розвитку сфери соціально відповідального бізнесу та всі учасники заходу ділилися досвідом реалізації успішних проектів, в тому числі і під час реалізації конкурсу міні-проектів «Місто своїми руками» в регіоні.

«Центр реабілітації дітей з особливими потребами «Довір’я» вже давно отримує допомогу від ДТЕК.  В рамках Стратегії соціального партнерства реалізовано проект «Підтримка діяльності Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів» – закуплено мультимедійну та комп’ютерну техніку,  спортивний інвентар для проведення розвиваючих ігор та навчання вихованців, столи, антисколіозні парти з регулюванням зміни висоти, дошка та мольберт, сухий басейн», – розповіла Наталя Кец, директор центру. Без підтримки ДТЕК і небайдужих співробітників ДТЕК Бурштинської ТЕС нам було б дуже важко.

«ДТЕК є соціально-відповідальною компанією, навіть у скрутні для бізнесу часи ми продовжуємо вкладати кошти у розвиток міст, в котрих працюють наші підприємства. Усі програми, які існують в компанії ДТЕК, спрямовані в першу чергу на розвиток громади, а не на точкову благодійність. Компанія хоче, щоб громади розвивались, щоб люди не хотіли їхати за кордон, щоб на наших підприємствах працювали українські фахівці. І якщо ми будемо працювати разом, у партнерстві, лише тоді у нас буде заможна громада, заможний  бізнес, заможна Україна», – зазначила керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

Нагадуємо, у 2012 році ДТЕК та місто Бурштин підписали Стратегію соціального партнерства на 2013-2015 роки. Завдяки розробленій і схваленій міською громадою Бурштина Стратегії, починаючи з 2013 року і по сьогоднішній день компанія направила на розвиток соціальної сфери міста близько 15 млн грн і більшість проектів та програм станом на сьогодні вже реалізовано.

У травні 2015 року між ДТЕК та Галицьким районом підписано Декларацію Соціального партнерства. Згідно цієї Декларації у 2015 році компанією ДТЕК було профінансовано  7 проектів у м. Галичі та п’яти селах Галицького району на загальну суму  1,1 млн. грн. За ці кошти у с. Бовшів встановлено новий дитячий майданчик та розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво центрального водогону в селі, у селі Дем’янів модернізовано систему опалення, у селах Коростовичі та Придністров’я відновлено вуличне освітлення, у селі Задністрянськ відремонтовано фасад Народного дому, а у м. Галичі ДТЕК долучився до співфінансування  облаштування майданчика зі штучним покриттям на території стадіону «Колос».

P1170667 Вікторія Гриб виступає Волонтер корпусу миру Підписання додатку між ДТЕК та Галицьким районом

Джерело “ДТЕК
Опубліковано 13.06.2016 року

Попередній Більше 930 млн грн. ЄСВ сплатили працедавці Прикарпаття

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено