ВОЄННИЙ СТАН

Допомога Захисникам України від жителів Бурштинської та Рогатинської громади

Допомога Захисникам України від жителів Бурштинської та Рогатинської громади

Відправлено два автомобілі туди, де чекають підтримки наші земляки – Захисники.

Перед відправленням автомобілі освятив військовий капелан Дмитро Бігун. Присутні помолилися за воїнів-захисників нашої Батьківщини.

Заступник міського голови Іван Олексійович Драгун зазначає: “Сьогодні разом з Рогатинська МТГ відправляємо на Схід автомобіль від Бурштинської територіальної громади. Його передано на потреби ЗСУ приватною фірмою “СТМ” і належно відремонтовано за кошти нашого місцевого бюджету. Авто – для потреб роти, де служать захисники нашої територіальної громади. Його також довантажили гуманітрною допомогою: продуктами, будівельними матеріалами, які потрібні бійцям. Крім того, це все доповнене найочікуванішим – посилками від рідних наших Захисників”.

Нагадаємо, що голова Бурштинської міської ради Василь Андрієшин та голова Рогатинської міської ради Сергій Насалик особисто їздили, щоб доставити допомогу для наших земляків на початку травня.

Спасибі Кожній людині за те, що не залишає Україну в цей тривожний і складний час. Наша підтримка та допомога наближають перемогу України.

 

Попередній У Бурштинській громаді запустили чат-бот для пошуку роботи!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено