ВОЄННИЙ СТАН

ДОБРІ СПРАВИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

      Святий Миколай – у душі кожного з нас. На свято Миколая чекають усі – як малеча так і дорослі. Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа. Послідовники Святого Миколая живуть у кожній українській оселі, у кожній державній установі. Не стала винятком і служба у справах дітей Бурштинської міської ради.

Напередодні цього свята служба звернулася до жителів міста Бурштин з проханням допомогти зібрати подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Приємно, що небайдужі люди відгукнулися на допомогу зробити малечі справжнє свято.

Особливу подяку служба у справах дітей Бурштинської міської ради висловлює підприємцям Костюченко Антоніні Володимирівні та Карасьовій Галині Миколаївні. Їхні оригінальні подаруночки прийшлися по душі діткам. Хлопчаки раділи теплим шарфам, які начальник служби у справах дітей завезла в МРЦСПР с. Мединя, де на даний момент перебували наші діти. А якими щасливими були дівчатка, які одержали в подарунок красиві ляльки. Одна з них сказала: «Миколай мене почув! Я так хотіла ляльку!»

Окремо хочеться подякувати сім’ї Фіголь та Дидик за подарункові набори солодощів для дітей.

Також виявила бажання зробити свято Миколая самостійно Гаврилюк Р. Р.  для  двох дівчаток. Багато різних емоцій і вражень було в дітей та у затійниці цієї цікавої ідеї.

Завдяки підприємцям та небайдужим жителям м.Бурштина всі діти -сироти, діти, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах отримали подарунки на свято Миколая.

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради щиро дякує всім хто відгукнулися на звернення з проханням створити свято діткам на Миколая!

 

 

 

 

Спеціаліст І категорії служби у справах дітей Бурштинської міської ради  Вікторія Стек.

 

Попередній Внесення змін до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено