ВОЄННИЙ СТАН

До Всесвітнього дня здоров’я у Бурштині провели загальноміську зарядку

До Всесвітнього дня здоров’я у Бурштині провели загальноміську зарядку

wGwTXWeAn08Бурштинська молодь – за здоровий спосіб життя. Про це  7 квітня засвідчив масовий сортивно-оздоровчий проект “Руханка”, який відбувся у Бурштині до Всесвітнього дня здоров’я  в рамках  Всеукраїнського проекту  «Здорова нація – сильна Україна», метою якого є об`єднання всіх українців заради миру.

З ініціативи відділу молоді та спорту Бурштинської міської ради та за підтримки Комбінату спортивних споруд Бурштина на площі Героїв УПА зібралося близько 250 учасників, це були і учні загальноосвітніх шкіл, і студенти місцевих коледжів та всі ті, кому є близький девіз “Рух – це життя”.

Як було зауважено під час заходу,  усі фізичні вправи, застосовані під час заходу, були розроблені та підібрані доцентом кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Прикарпатського Національного університету імені В. Стефаника Олександром Футуймою. У Бурштині зарядку проводила чемпіонка України з карате-до Горбата Леся Романівна.

Святковості проекту додала і українська символіка: сині та жовті стрічки, футболки. На завершення учасники «Руханки» розгорнули плакат із  назвою міста.

Відзначили День здоров’я і найменші мешканці Бурштина – дошкільнята, адже у всіх дошкільних навчальних закладах міста також було проведено “Руханку”.

Організаційний відділ

opjVNsv5wvk nBUbrpRCuKk KOUtbVfx-14 JKfofoj-cVc

Попередній МНК: “Найважливіша перемога — це перемога над самим собою!”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено