До Всесвітнього дня пошти

Головне управління статистики інформує. Доставлення поштової продукції, яка надходить мешканцям та підприємствам, установам, організаціям області, забезпечують 2,5 тисячі штатних працівників підприємств поштового зв’язку та кур’єрської діяльності, переважна більшість з яких (88,8%) – жінки. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника поштового зв’язку у липні 2017 року становила  3009 грн, що майже на третину більше, ніж у липні попереднього року.

У 2016 році доходи від реалізації послуг поштового зв’язку та кур’єрської діяльності склали 85,9 млн. грн і зросли у порівнянні з попереднім роком на 4,8%. Упродовж січня–червня поточного року населенню  та підприємствам області надано поштових та кур’єрських послуг  на суму  21 млн.грн.                   Із загального обсягу доходів від послуг поштового та кур’єрського зв’язку 67,2% склали доходи від послуг, наданих населенню, 32,8%  – підприємствам  та організаціям.

Продовжують користуватися попитом у споживачів універсальні поштові послуги: пересилання листів, карток, бандеролей, посилок, оформлення                     і доставка періодичних видань, відправлення поштових переказів тощо. Упродовж шести місяців поточного року за допомогою засобів поштового зв’язку області відправлено 1,5 млн. листів, карток, бандеролей, 202,9 тис. посилок, доставлено 6,6 млн. газет та журналів, здійснено 1,3 млн. поштових переказів та пенсійних виплат. У міжнародному сполученні відправлено понад 231 тис. листів, карток, бандеролей та 4,6 тис. посилок.

Довідково: Всесвітній день пошти відзначають щорічно 9 жовтня. Це одне зі свят, які були засновані з ініціативи ООН, рішення про його заснування прийняте на конгресі Всесвітнього поштового союзу  у  1969 році.

Щиро вітаємо працівників сфери поштового  зв’язку з професійним святом! Зичимо доброго настрою, міцного здоров’я, нових професійних досягнень!

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 05.10.2017 року

Попередній Уряд закладає 1 млрд грн на фінансування програми “Доступні ліки” на 2018 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено