ВОЄННИЙ СТАН

До відома мешканців м. Бурштин та с. Вигівка!

До відома мешканців м. Бурштин та с. Вигівка!

Кабінет Міністрів України врегулював питання розрахунку та повернення до державного бюджету виконавцями житлово-комунальних послуг невикористаних сум субсидії на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, затвердивши відповідний порядок.
Прийнятою постановою, зокрема, встановлено порядок проведення розрахунків залишків субсидії, які накопичилися на рахунках отримувачів субсидії за опалювальний сезон у зв’язку із споживанням послуг менше за норму.
Розрахунок здійснюватимуть надавачі послуг за встановленою формулою.
Таким чином, у вересні 2016 року на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення» від 23.08.2016 № 534 за кожним особовим рахунком одержувачів субсидій проведено перерахунки щодо невикористаних сум субсидій за послуги з централізованого опалення за опалювальний період 2015-2016 рр.
Вказані перерахунки щодо невикористаних сум субсидій будуть відображені у квитанціях-повідомленнях за вересень 2016 року, які надійдуть на адресу споживачів у жовтні цього року.

Відповідно до матеріалів КП «Житловик» щодо коригування тарифів на постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання у зв’язку із дією Постанови НКРЕКП від 22.10.2015 р. № 2635, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні та ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», міська рада вирішила:
– встановити вартість обслуговування ліфтів 0,61 грн. за 1 м² загальної площі квартири (для будинків з ліфтами) з 07.08.2016 року;
– встановити тарифи на постачання теплової енергії та послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання (для населення) з 15.08.2016року:
а) постачання теплової енергії дляя населення – 382,39 грн.за 1Гкал;
б) гаряче водопостачання – 18,30 грн. за 1 м³;
в) опалення – 10,58 грн. за 1м² опалювальної площі;
– встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тарифи розраховувались на кожен будинок окремо) з 01.10.2016року;
Таким чином влада намагається привести тарифи до економічно-обґрунтованих, ринкових.
З 1 вересня знову підвищено тарифи на електроенергію. Нові платіжки із збільшенням плати за комунальні послуги населення отримає з настанням опалювального періоду.
На сьогодні головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій. Досі багато хто не оформляв субсидій, бо вважав цю процедуру важкою. Але зрозуміло, що незабаром субсидії можуть стати порятунком навіть для тих, хто ними ніколи не користувався.
Нагадаємо, отримати субсидію тепер іще простіше. Для цього потрібно заповнити лише 2 документи – заяву та декларацію і подати їх до відділу соціального захисту населення, або надіслати поштою.
Сьогодні вже не потрібно декларувати громадянам конкретні розміри своїх доходів. Ніяких цифр у декларацію вносити не треба – тільки вид свого доходу: чи то пенсія, чим то стипендія, чи то заробітна плата. Конкретні цифри надаватиме Державна фіскальна служба та Пенсійний фонд. Не потрібно також вказувати відсотки за депозитами, одноразові допомоги жінкам-матерям тощо
Немає цифр – немає помилок. Немає помилок – немає жодних штрафів.

Зверніть увагу!
Розмір субсидії визначається, без урахування пільг, які надаються відповідно до законодавства: у разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються.
Субсидії і об’єм обов’язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім’ї.
Субсидія поширюється на такі послуги: водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.
Крім цього, для сімей, які використовують для опалення тверде паливо, а для приготування їжі скраплений газ, передбачено надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Відмова у призначенні субсидії здійснюється лише у разі одноразової покупки на 50 тисяч гривень протягом року до дня звернення за субсидією.
Якщо у Вас є запитання щодо оформлення документів чи порядку призначення субсидій, Ви можете звернутися до працівників відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради, або за телефоном 44-600.

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 26.09.2016 року

Попередній До Дня машинобудівника

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено