До відома мешканців м.Бурштин та с.Вигівка, що вирощують молодняк ВРХ !

До відома мешканців м.Бурштин та с.Вигівка, що вирощують молодняк ВРХ !

Відділ економіки і промисловості  Бурштинської міської ради доводить до відома, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року №110, розпочато прийом документів для виплати дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарстві фізичних осіб (далі – дотації за молодняк).  Дотація за молодняк надається  фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

  • за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 грн за голову ( за повні 4 місяці);
  • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 грн за голову ( за повні 8 місяців);
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 грн за голову ( за повні 12 місяців).

Загальний  обсяг  дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 грн. із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до  міської ради  копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин .

З метою підтвердження кількості поголів’я молодняку, заявленого фізичною особою, орган місцевого самоврядування здійснює запит до Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин для отримання інформації про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняку станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб – власників тварин.

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк (форма відомості додається) і подають її у паперовому та електронному вигляді  департаменту агропромислового розвитку обладміністрації за адресою: вул. Грушевського, 21 каб. № 724, м.Івано-Франківськ, 7600, тел. 55-21-63, 55-22-09.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено