До відома мешканців м. Бурштин та с. Вигівка! Не гайте час – оформляйте субсидію!

До відома мешканців м. Бурштин та с. Вигівка! Не гайте час – оформляйте субсидію!

Відповідно до матеріалів КП «Житловик» щодо коригування тарифів на постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання у зв’язку із дією Постанови НКРЕКП від 22.10.2015 р. № 2635, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні та ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», міська рада вирішила:

–         встановити вартість обслуговування ліфтів 0,61 грн. за 1 м² загальної площі квартири (для будинків з ліфтами) з 07.08.2016 року;

–         встановити тарифи на постачання теплової енергії та послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання (для населення) з 15.08.2016року:

а) постачання теплової енергії дляя населення – 382,39 грн.за 1Гкал;

б) гаряче водопостачання – 18,30 грн. за 1 м³;

в) опалення – 10,58 грн. за 1м² опалювальної площі;

–         встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тарифи розраховувались на кожен будинок окремо) з 01.10.2016року;

     Таким чином влада намагається привести тарифи до економічно-обґрунтованих, ринкових.

З 1 вересня на українців очікує знову підвищення тарифів – на електроенергію. Нові платіжки із збільшенням плати за комунальні послуги населення отримає  з настанням опалювального періоду.

На сьогодні головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій. Досі багато хто не оформляв субсидій, бо вважав цю процедуру важкою. Але зрозуміло, що незабаром субсидії можуть стати порятунком навіть для тих, хто ними ніколи не користувався.

Нагадаємо, отримати субсидію тепер іще простіше. Для цього потрібно заповнити лише 2 документи – заяву та декларацію і подати їх до відділу соціального захисту населення, або надіслати поштою. Після розгляду звернення та прийняття рішення орган соціального захисту має повідомити вас про призначення допомоги.

Сьогодні вже не потрібно декларувати громадянам конкретні розміри своїх доходів. Ніяких цифр у декларацію вносити не треба – тільки вид свого доходу: чи то пенсія, чим то стипендія, чи то заробітна плата. Конкретні цифри надаватиме Державна фіскальна служба та Пенсійний фонд. Не потрібно також вказувати відсотки за депозитами, одноразові допомоги жінкам-матерям тощо

Немає цифр – немає помилок. Немає помилок – немає жодних штрафів.

 Зверніть увагу!

    Субсидії розраховуються з урахуванням пільг на плату послуг і об’єм обов’язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім’ї.
Субсидія поширюється на такі послуги: водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.
Крім цього, для сімей, які використовують для опалення тверде паливо, а для приготування їжі скраплений газ, передбачено надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Відмова у призначенні субсидії здійснюється лише у разі одноразової покупки на 50 тисяч гривень протягом року до дня звернення за субсидією.

Якщо у Вас є запитання щодо оформлення документів чи порядку призначення субсидій, Ви можете звернутися до працівників відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради, або за телефоном 44-600.

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 15.08.2016 року

 

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено