ВОЄННИЙ СТАН

До відома керівників та трудових колективів підприємств, установ та організацій Бурштинської територіальної громади «Колективний договір – модель соціальної злагоди на підприємстві»

До відома керівників та трудових колективів підприємств, установ та організацій Бурштинської територіальної громади «Колективний договір – модель соціальної злагоди на підприємстві»

Згідно Закону України «Про колективні договори і угоди», яким визначено правові засади розробки, укладення та  виконання колективних договорів і угод, колективний договір  укладається з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників і роботодавців.

Колективні договори укладаються на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Відповідно до ст.9 Закону України «Про колективні договори та угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. № 115 ”Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 768) реєстрація колективних договорів проводиться сектор з питань праці відділу економіки і промисловості управління економіки, праці та інвестиційної діяльності Бурштинської міської ради

 

Нагадуємо представникам сторін суб’єктів господарювання Бурштинської територіальної громади про обов’язковість переукладення своїх колективних договорів, термін дії яких уже закінчився.

Одночасно, звертаємо увагу на те, що після закінчення строку чинності, колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором. Закінчення строку дії колективного договору і не укладання нового тягне за собою автоматичне продовження дії «старого» колективного договору, але не на новий строк, а на період до укладення нового договору. А щоб колективний договір, термін якого закінчується, був продовжений на новий строк, сторонам необхідно укласти угоду щодо такого продовження з подальшим вчиненням відповідних дій. Таку можливість сторони можуть обумовити і в раніше укладеному колективному договорі.

За роз’ясненнями та консультаціями з питань укладення та реєстрації колективного договору, додатків чи змін до нього, просимо звертатися в сектор з питань праці відділу економіки і промисловості управління економіки, праці та інвестиційної діяльності Бурштинської міської ради, м. Бурштин, вул. Січових стрільців 4,  каб. 22.

Прийом колективних договорів змін і доповнень до них на повідомну реєстрацію приймає відділ ЦНАП Бурштинської міської ради за адресою: м. Бурштин, вул. С.Стрільців 15.

 

Сектор з питань праці відділу економіки і промисловості управління економіки, праці та інвестиційної діяльності.

Попередній Про легалізацію заробітної плати і зайнятості населення

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено