До уваги суб’єктів господарювання!

ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», яка реалізує в області державну політику у сфері метрології та метрологічної діяльності стурбоване станом ваговимірювальної техніки, що застосовується  під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями та продавцями.

Пунктом 11 «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, передбачено, що засоби вимірювальної техніки, які використовуються у торговельній діяльності, повинні бути у справному стані, мати повірочне клеймо та проходити періодичну повірку в установленому законодавством порядку. Періодичність повірки ваговимірювальної техніки – 1 раз в 12 місяців.

На даний час більшість ваговимірювальної техніки, що використовується на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства області не охоплено повіркою, а тому не повинні допускатися до експлуатації. У багатьох випадках суб’єкти підприємницької діяльності не погоджуються надавати на повірку ваговимірювальну техніку, масово використовують несертифіковані ваги, що є порушенням вимог законодавства України.

Крім того, поінформованість суб’єктів господарської діяльності у сфері торгівлі та ресторанного господарства щодо вимог законодавства стосовно необхідності повірки ваговимірювальної техніки є дуже низькою.

Враховуючи вищенаведене, звертаємось до суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та ресторанного господарства щодо врахування вимог законодавства стосовно необхідності повірки ваговимірювальної техніки, що застосовується під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями та продавцями.

 

Виконавчий орган міської ради
Опубліковано 01.07.2016 року

Попередній Консультативні телефонні лінії «Вступна кампанія 2016»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено