ВОЄННИЙ СТАН

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ НА ОПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ.

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ НА ОПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, які застосовуються з 1 жовтня 2019 р.

Так, виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування Управлінням коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Уповноваженими банками для виплати субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право  виплати пенсій, грошової  допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

     Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсії в іншій адміністративно-територіальній одиниці(відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають Управлінню інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунка в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюється через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною у заяві.

 

 

Попередній Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бурштинської міської ради»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено