ВОЄННИЙ СТАН

До уваги неповнолітніх мешканців міста!

До уваги неповнолітніх мешканців міста!

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради з метою попередження насильства над дітьми в сім’ї інформує, що на базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда -Україна» функціонує Національна дитяча «гаряча» лінія.

Зателефонувавши за нижче вказаними номерами маленькі українці можуть знайти підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм ні з ким поділитися, а батьки, вчителі та вихователі мають змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей.  Дзвінки на лінію – безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

 

Національна дитяча «гаряча» лінія»
(0 800 500 255 або 772 з мобільного)
працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00

 

На Національній дитячій “гарячій лінії” Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Коло питань, з яких вже надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних останніми роками запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії»,  – насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в інтернеті.

 

Також з усіх питань що стосуються дітей та їх проблем звертайтеся до служби у справах дітей за адресою :

м. Бурштин, вул. Будівельників, 2

13439241_652410948247769_5813959883364591002_n

Служба у справах дітей
Опубліковано 11.07.2016 року

 

Попередній Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках та каноє

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено