ВОЄННИЙ СТАН

До уваги мешканців міста Бурштин!

Місто Бурштин – єдиний населений пункт Івано-Франківської області, який забезпечується гарячою водою за допомогою відкритої системи ДТЕК Бурштинської ТЕС. Якість гарячої води, що подається споживачам, періодично погіршується, як правило, після проведення ремонтно-профілактичних робіт обладнання.

Фахівцями Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено відбір і дослідження проб води із системи гарячого водопостачання міста Бурштин по всій її протяжності. Всього проведено дослідження 16 проб гарячої води за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками. За результатами проведених досліджень встановлено, що показники якості гарячої води змінилися після котлотурбінного цеху ДТЕК Бурштинської ТЕС і далі по всій системі централізованого теплопостачання міста Бурштин по запаху до 5 балів (норма 2 бали), забарвленості до 22,74 º (при нормі 20 º), каламутності до 3,09 нефелометричних одиниць (норма 1,0 нефелометричних одиниць), вмісту загального заліза від 0,38 до 0,86 мг/дм³ (норма 0,2 мг/дм³). Бактеріального забруднення не виявлено.

Погіршення якості гарячої води (затхлий і застояний запах, зміна кольору і підвищений вміст заліза) відбулося внаслідок виведення з експлуатації тепломережі для проведення ремонтних робіт в період з 10.07.2017 р. по 09.08.2017 р. та довготривалого простою незаповненої тепломережі.

Робоча група, що складається з представників ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, КП «Житловик» та Бурштинської міської ради, опрацьовує всі необхідні заходи для покращення ситуації із забезпечення споживачів міста Бурштин гарячою водою відповідної якості (дренування нижніх точок теплової мережі в межах міста та стояків окремих будинків, де спостерігається зміна кольору і запаху гарячої води).

Міський голова Роксолана Джура, директор КП «Житловик» Віктор Марчук та в. о. директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Денис Шмигаль.

Для ознайомлення додається Протокол вимірювань показників складу та властивостей вод № 61/17-В від 31.10.2017 р.

 

Сектор ЖКГ
Опубліковано 02.11.2017 року

Попередній Оздоровлення та відпочинок дітей у м.Бурштині влітку 2017 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено