До уваги керівників підприємств, установ та організацій

До уваги керівників підприємств, установ та організацій

Згідно з Законом України «Про колективні договори і угоди» колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи. Відповідно до ст.9 Закону та ст.15 Закону України колективні договори підлягають повідомній реєстрації місцевими органами державної виконавчої влади.

Змістовний колективний договір, укладений з додержанням чинного законодавства , узгоджений з роботодавцем і ухвалений трудовим колективом, забезпечує інтереси сторін під час можливих спорів (або конфліктів) між сторонами соціально-трудових відносин.

Колективний договір, що подається на реєстрацію, має відповідати вимогам чинного законодавства .

Отже, до уваги всіх підприємств, установ, організацій, які не мають укладених колективних договорів, а також тих, в яких термін дії договору закінчився, просимо представити в відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради три примірники колективного договору для реєстрації!

 

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 19.07.2016 року

Попередній Об’єднані громади розробили більше 800 інфраструктурних проектів, які планують реалізувати за підтримки держави

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено