ВОЄННИЙ СТАН

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, голів профспілкових організацій, уповноважених представників трудових колективів міста Бурштин!

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, голів профспілкових організацій, уповноважених представників трудових колективів міста Бурштин!

Відповідно до Кодексу законів про працю України, Господарського кодексу України, Закону України «Про колективні договори і угоди», пропонуємо керівникам підприємств, установ, організацій міста усіх форм власності переглянути діючі колективні договори, з врахуванням змін трудового законодавства, або укласти нові, термін дії яких минув, а також укласти колективний договір на тих підприємствах, в яких він відсутній.

Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи (стаття 11 КЗпП України, стаття 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», ст.65 Господарського кодексу України).

Слід звернути увагу на те, що колективний договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін юридичної особи або з дня, зазначеного у колективному договорі.

Реєстрація колективних договорів проводиться відповідно до постанови КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів». Колективний договір подається на реєстрацію сторонами, які його підписали, у трьох примірниках (перший, другий і копія). Разом із договором на реєстрацію подаються також усі додатки до нього.

Після закінчення строку дії колективний договір, угода продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний. Законодавством не передбачено конкретний термін, на який укладається колективний договір. Цей термін визначається угодою сторін.

Протягом строку дії до колективного договору можуть вноситися зміни і доповнення за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором. Зміни і доповнення у колективний договір також підлягають повідомній реєстрації.

Звертаємо Вашу увагу, що при розробці колективного договору необхідно дотримуватись мінімальних державних соціальних гарантій, норм трудового законодавства, положень генеральної, галузевих угод (якщо підприємство перебуває у сфері даної угоди). Колективний договір може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги

Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них проводиться за адресою: 

м.Бурштин, вул.Січових Стрільців,4 – каб.4, тел.44-600.

 Перелік документів, які необхідно надати для отримання послуги:

  1. колективний договір (3 примірника) прошитий, пронумерований, скріплений печаткою та підписом;
  2. копія Протоколу зборів про прийняття колективного договору або витяг з нього;
  3. копія Довідки ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств, установ та організацій);
  4. лист-прохання про повідомну реєстрацію колективного договору (дані про встановлений на підприємстві, в установі та організації розмір мінімальної заробітної плати; чисельність штатних працівників; наявність або відсутність заборгованості із виплати заробітної плати станом на день реєстрації, )

Протягом 2017 року відділом соціального захисту населення за 2017 рік проведено повідомну реєстрацію 6  колективних договорів та змін і доповнень до них:

  1. Колективний договір між директором та трудовим колективом ТЗОВ

«Рембудспецмонтаж» на 2017-2022рр., реєстраційний  номер №12 від 29.03.2017

  1. Колективний договір між дирекцією і трудовим колективом Бурштинської гімназії Бурштинської міської ради на 2017-2019рр., реєстраційний номер №13 від 21.04.2017
  2. Колективний договір між адміністрацією і трудовим коллективом ПКФ «Амарант» на2017-2020рр., реєстраційний номер №14 від 28.04.2017
  3. Доповнення до колективного договору між адміністрацією і трудовим коллективом Бурштинського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету на 2014-2017рр., реєстраційний номер №15 від 28.04.2017
  4. Зміни до колективного договору між адміністрацією і трудовим коллективом КП «Житловик» на 2016-2018рр., реєстраційний номер №16 від 04.07.2017
  5. Колективний договір між адміністрацією і профспілковим комітетом Бурштинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату на 2017-2020рр., реєстраційний номер №17 від 05.07.2017

 

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 23.10.2017 року

 

Попередній Розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 2017 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено