До Дня автомобіліста та дорожника

Головне управління статистики в області інформує. Автомобільним транспортом здійснюється понад три чверті загальнообласних обсягів комерційних вантажних та пасажирських перевезень. Упродовж січня–вересня 2019р. автомобільним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців області замовникам доставлено 4,9 млн.т вантажів, виконано автотранспортну роботу в обсязі 915,1 млн.ткм, що відповідно на 31,8% та на 12,1% більше, ніж за відповідний період попереднього року. Послугами автотранспортних перевізників скористалися 49 млн. пасажирів, обсяг пасажирообороту склав 796,5 млн.пас.км.

Мережа автомобільних доріг загального користування області на кінець 2018р. становила 4,1 тис.км доріг з твердим покриттям. На                 1000 квадратних кілометрів території припадало 296 км автодоріг з твердим покриттям. За типами покриття доріг в області переважають чорне шосе і чорні гравійні дороги – 2,2 тис.км (53,1% від загальної протяжності доріг)  та дороги з асфальтобетонним покриттям – 0,8 тис.км (20%). Найбільш наближеними до європейських стандартів є автомобільні дороги загальнодержавного значення I та II категорій, частка яких становить 11,4% від загальної протяжності доріг в області (в Україні – 10%).

За даними Служби автомобільних доріг в області, протягом                 2018р. на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування із державного та місцевого бюджету було освоєно коштів на суму 712,4 млн.грн, з них 506,8 млн.грн з державного та 205,6 млн.грн – з місцевого бюджетів.

Довідково: День автомобіліста і дорожника згідно з Указом президента України з 1993 року відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

Попередній Закликаємо не спалювати листя – це може викликати захворювання на рак

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено