Днями у місті Бурштині за ініціативи компанії ДТЕК відбувся Форум лідерів. Учасники окреслили плани на майбутнє, обговорили ключові напрями подальшого розвитку міста та Галицького району, підвели підсумки проекту «Громада своїми руками».

Днями у місті Бурштині за ініціативи компанії ДТЕК відбувся Форум лідерів. Учасники окреслили плани на майбутнє, обговорили ключові напрями подальшого розвитку міста та Галицького району, підвели підсумки проекту «Громада своїми руками».

Проект «Громада своїми руками»  у місті реалізується шостий рік поспіль, а на території району – третій. Завдяки йому реалізуються десятки задумів, на які не вистачає коштів у бюджеті. Це заходи по енергоефективності, утепленню шкіл, встановленню спортивних майданчиків, стадіонів, обладнання шкіл, закупівлю спортивного інвентаря та багато іншого. Проекти згуртували місцеве населення, владу, депутатський корпус. Тому ДТЕК як стратегічний партнер міста та громади об’єднав всіх учасників проекту та небайдужих.

«За такими проектами – майбутнє, адже вони дають можливість мешканцям брати на себе відповідальність і формувати правильне, свідоме відношення до території, на якій живемо. З року в рік все більше людей долучається до цього проекту. Важливо, що проект живе і розвивається, а компанія і в майбутньому буде долучатися до реалізації таких ініціатив. Завдяки таким проектам стають помітними проблеми суспільства, а завдання ДТЕК – допомога у їхньому вирішенні», – коментує директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Денис Шмигаль.

Міська голова Бурштина Роксолана Джура розповідає, що в місті багато заходів проводиться спільно з компанією ДТЕК, і Форум лідерів – один із них. «Два тижні тому ми підписали Меморандум з громадами, на території яких присутні великі теплові електростанції – це Ладижин, Зеленодольськ, Добротвір. «Від енергії міст –  до синергії територій» – саме таку мету задокументували у Меморандумі. Мова йде про об’єднання громад, а сьогоднішній форум доводить синергію громад Галицького району», – деталізує голова.

Метою форуму було зібрати активних містян і обговорити перспективу розвитку Бурштина на найближчі два роки.  Учасники пропрацювали найбільш важливі напрями – Молодь, спорт, туризм, Благоустрій та інфраструктура, Культура, освіта, охорона здоров’я та Енергоефективність. Тож ключові напрями руху визначені.

Нагадаємо, ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність складає  2351 МВт. ТЕС надає робочі місця 1925 енергетикам та забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей. Станція виробляє 64% електроенергії на потреби України, решту – 36% експортує в Словаччину, Угорщину та Румунію. За підсумками 2017 року ДТЕК Бурштинська ТЕС увійшла в ТОП-3 платників податків регіону. Сумарний об’єм податкових платежів з 2012 до 2017 року становить 1,1 млрд грн. Крім того, станція є соціальним партнером міста Бурштин, а тому компанія систематично інвестує в соціально важливі проекти для міста. Традиційно це проекти з енергоефективності, медицини, розвитку бізнес-середовища та підвищення активності громади.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено