ВОЄННИЙ СТАН

Для того, щоб мережею не ширилися чутки – невеличке роз’яснення щодо визначення лікарні для лікування хворих на COVID -19

Для того, щоб мережею не ширилися чутки – невеличке роз’яснення щодо визначення лікарні для лікування хворих на COVID -19

З початку поширення коронавірусної інфекції Івано-Франківською ОДА було визначено 10 лікарень, які мали приймати хворих на COVID-19, ось їх перелік:
1. Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня;
2. Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня;
3. Івано-Франківська міська клінічна лікарня #1;
4. Городенківська ЦРЛ;
5. Долинська ЦРЛ;
6. Косівська ЦРЛ;
7. Надвірнянський ЦРЛ;
8. Рожнятівська ЦРЛ;
9. Коломийська ЦРЛ;
10. Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр.

Відповідно до цього переліку, хворих на коронавірус з м. Бурштин доставляли до Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні. Проте, у зв’язку із збільшенням хворих на СOVID-19 на Прикарпатті дана лікарня уже заповнена і не має можливості в повному обсязі приймати хворих з інших міст та районів. Тому, відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА від 27.04.2020 # 146 додатково було визначено лікарні для лікування хворих на СOVID-19. Серед них – КНП “Галицька лікарня Галицької районної ради”, куди повинні спрямовуватися для лікування пацієнти із лабораторно підтвердженими тестами захворювання на COVID-19 і з м. Бурштин.

Що стосується опорності, то КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” і надалі залишається опорною як це було визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 #23-р (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/23-2020-%D1%80)

Попередній Відбулось засідання виконавчого комітету в дистанційному режимі (відео)

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено