Діти учасників АТО з Херсонщини відвідали Бурштин

Діти учасників АТО з Херсонщини відвідали Бурштин

WQZdmwFIs2M25 квітня 2015 року близько 30 дітей із різних районів Херсонської області, батьки яких сьогодні захищають територіальну цілісність України на східному кордоні   прибули до Галицького району, щоб  відпочити та ознайомитися з традиціями та звичаями Галицької землі.

Дітей розселили в крилоських родинах та підготували для них цікаву програму перебування. За час свого гостювання юні гості відвідали об’єкти культурної спадщини нашого краю та музеї, познайомилися з народними традиціями та звичаями галичан,  брали участь в різноманітних майстер-класах, а 29 квітня вони завітали на екскурсію до м. Бурштина, де відвідали історико-етнографічний музей “Берегиня” та познайомилися з Бурштинським торговельно-економічним коледжом.

«Вражень від Прикарпаття у нас дуже багато, − поділилася керівник групи, вчитель Олена Питомець. − Особливо запам’ятається те, як нас гостинно зустріли. Тепла, приємна атмосфера, діти кажуть, що задоволені».

У свою чергу школярі з Прикарпаття матимуть змогу вже влітку побувати в Херсонській області.

Нагадаємо, що 27 березня перша група дітей бійців АТО, з різних районів Херсонської області, вирушила на відпочинок на Івано-Франківщину. Вони відвідали об’єкти культурної спадщини, музеї, виставки, місцеві санаторії оздоровчо-лікувального спрямування, брали участь у культурно-мистецьких заходах, ознайомилися з народними традиціями та звичаями Гуцульщини, знайшли нових друзів. Повернулися хлопці та дівчата на рідну Херсонщину 7 квітня.

kherson kherson1

 

 

 

 

 

Організаційний відділ

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено