ВОЄННИЙ СТАН

Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям візьмуть під контроль

Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям візьмуть під контроль

У департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася нарада з головними державними соціальними інспекторами структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення щодо проведення перевірки особових справ отримувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

У нараді взяли участь регіональні координатори, які надаватимуть консультаційну та технічну підтримку соціальним інспекторам місцевих органів соціального захисту населення у проведенні перевірки особових справ, а також забезпечуватимуть внесення результатів перевірки до автоматизованих баз даних.

Зазначалося, що передбачено здійснити перевірку 80 відсотків особових справ осіб, які отримують допомогу згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Присутніх було ознайомлено з методичними рекомендаціями щодо проведення перевірки. А також обговорено питання призначення державних соціальних допомог . Оособлива увага приділялась недолікам, порушенням та заходам щодо їх усунення.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Попередній Здійснення наукових досліджень і розробок в області у 2017 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено